2737
2739
عنوان

خیلی ناراحت شدم واقعا

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به این واضحی تا به حال کسی پز پولشو بهم نداده بود 

چرا این روح خودتو ضعیف میکنی ؟؟؟

قرار نیست همه باشعور باشن بیخیالی طی کن و بگذر بابا بیخیااااال

💓تابستون بود بارون میبارید من زیر درخت نارنج توی حیاط خونه پدری نشسته بودم بوی نم بارون و بوی درخت نارنج تمام وجودمو پر از عطر خوشبختی کرده بود من دختر همون بارونیم که بعدازظهر تابستون اون سال میبارید💓
2728

تو شهرای کوچیک متراژ خونه ها معمولا بالاست مسلما فرق داره با یه جایی مثل تهران البته دیگه 250 متر هم زیادی اغراق داره توش :)

شما ناراحت نشو ایشون احتمالا درکی از شرایط زندگی تو جای دیگه رو نداشته 

واللا ما خودمونم 5 سال تو 47 متر زندگی کردیم   

!!...ما را به سخت جانی خود این گمان نبود...!!

بیشتر از شعور از غیر مستقیم حالی کردن یه حرفایی بدم میاااد متنفرم اگه تو روم در بیاد بگه واضح کمتر ناراحت میشم 😐نمدونم کی بوده اسی ولی هرکیه امیدوارم به پست من نخوره 

قهرمان زندگی خودت باش    حدیث چشم مگو      باجماعت کوران
2738
اصلا شوکه شدم یهو 

اووو سخت نگیر بابا

تو دنیای مجازی از این حرفا انقدررر ناراحت شدی که تاپیک زدی براش

دیگه وای بحال دنیای حقیقی...

ول کن

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚

اهمیت نده عزیزم  خوب شهرایی که جمعیت زیادی دارن به ناچار متراژ خونه ها پایین میاد اما شما با همون قیمت میتونید یه خونه بزرگ تو شهرهای کم جمعیت داشته باشید . اما شرایط زندگی ایجاب میکنه گاهی ما از خونه بزرگ چشم پوشی کنیم و شهر بزرگ رو انتخاب کنیم و حتی بالعکس  دلیل نمیشه مقایسه کنیم و ناراحت کنیم و ناراحت بشیم .

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   

قپی‌اومده توخودتو ناراحت نکن

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...

ولش کن بیخیال عقده ای بوده باور کن ۱۰۰مترهم جا نداره خونش کسایی که واقعا پولدارن نمیان تو همچین سایتی پز بدن

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..

خونه زیر دیویست و پنجاه متره خفه میشع😐😐

پس مایی ک تو هفتادپنج متریم چی🥺

تا زمانی ک رسیدن ب تو امکان دارد زندگی درد قشنگیست ک جریان دارد🌱♥️  خدا مثل روزنه ی نور در دله تاریکی برای من است 🦋 ❄️ بچه پرو ک دم نمیزنه بدیارو میبینه و لبخند میزنه (:
2706