2737
2734
عنوان

خیلی ناراحت شدم واقعا

440 بازدید | 47 پست

تو تاپیکی یکی پرسید خونه های تهران چجوریه قیمتاش بعد من گفتم مثلا خونه ما اینقدر بعد گفت وای من خفه میشم تو خونه زیر 250 متر من گفتم ما هم مجبوریم بعد گفت ولی من مجبور نیستم خیلی ناراحت شدم از حرفش 

مثل یک تفاهم ازلی

از ازل بوده

و تا ابد ادامه خواهد داشت

💓تابستون بود بارون میبارید من زیر درخت نارنج توی حیاط خونه پدری نشسته بودم بوی نم بارون و بوی درخت نارنج تمام وجودمو پر از عطر خوشبختی کرده بود من دختر همون بارونیم که بعدازظهر تابستون اون سال میبارید💓

شعور نداشتن ک شاخ و دم نداره گلم 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم اون طرز فکرش خرابه تو ناراحت نشو از دماغ فیل افتادس

یه خردادی مهربون ریزه میزه که با کسی کاری ندارم سرم تو کار خودمه 😁همه از بیرون فک میکنن خیلی آرومم اما از درون یه آتیش پاره ای هستم که فقط اینو نامزدم درک میکنه با بلاها و چالشایی که باهاش رفتم🤣🤣🤣شیطونی تو خون منه😁سعی نکن یه حرفو دوبار به من تکرار کنی چون من لجم میگیره اتفاقا به حرفت گوش نمیدم😝یه کنکوریه انسانی هم هستم 😇
2738

عزیزم چرااا ناراحت میشی هر کس شرایط زندگیش با بقیه متفاوته ممکنه یه خونه 60 متری که شما تو تهران داری از خونه 300 متری که اون تو دهاتش داره خیلی گرون تر باشه ، دوم اینکه اینجا مجازیه و میتونه راحت بیاد و دروغ بگه همه چی رو که نباید باور کنی و ذهن خودت رو بهم بریزی

بیخیال عقده‌ای بیش نبوده

شهرستان با اینجا قیمتش فرق داره

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
2706