2737
2734
عنوان

راز مادرشوهرم

534 بازدید | 20 پست

جنجالی گفتم ک بیاید راستش

مادرم خونه زندگیش کرجه من دورم ازش 

برازایمانم مادرشوعر گفت بگو بیاد 

نتونست مادرم بنده خدا چون ی خواهر سرطانی دارم 

مادرشوهرم بااینکه همسایه مونه نیومدن واز خودشون سلب مسوولیت کردن منم ب خاله کوچیکم گفتم اومد 

تا ده روز ک بچه مراقبت میخواست نمیومد سرزدن 

حالا ک خالم رفته و کاری نیست بیست روز اینا از سزارینم گذشته میاد یسره و توقع پذیرایی داره و دوستم دار ک پسرش بشینه من میوه ببرم 

دیشبم اومد من قبلن پذیرایی میکردم الان ب هوای بچه نه دیگه یسره مشغولم بابچه وگفنم خونه خودتونه ازخودتون پذیرایی کنید 

حالا بهش برخورده دیشب با خواهرشوهرم ک هفت سالشه و جاریم اومد بود از دم در گفت گلومون خشکه بلند شو چیزی بیار 

شما باشید چکار میکنید 

مادرشوهرم زن دلسوزی هست ولی فقالعاده لجباز ،قبلا ک مظلوم بودم هوامو جلو هفتا خوارشورم داشت الآنم خیلی آزار نداره 

شما باشید چی میگید 

ازاین ببعد میخواستم ببرم پذیرایی چون خوب شدم  ولی این حرفاش باعث شده تو دلم لج کنم

قبل از گرفتن قیافه از داشتنش مطمئن بشید😒😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه پر رو 

بگو شما ک نیاز به پذیرایی نداری اینجا انگار خونه خودته دیگ 

خدایا شکرت بخاطر خوشبختی که نصیبم کردی مرسی🙏💫  عشق مامان میدونم که سالم میای تو بغل منو بابایی 😍بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچیکت هستیم. یه پسر دارم شاه نداره...♡ همسرم ، همه کسم بی نهایت دوست دارم و همیشه عاشقتم❤     
2731

من لجبازی توی مادرشوهرت ندیدم.

بهش بگو عذر میخوام من نمیتونم ازتون پذیرایی کنم خیلی با بچه درگیرم و انقدر سرم شلوغه که هلاک چند دقیقه هستم که راحت بخوابم. امیدوارم درکم کنید ممتون

2740

بخدا یه زمانی بشم مادر شوهر و عروسم زایمان کنه هر کاری از دستم بر بیاد میکنم ، موندم چجوری وجدان درد نمیگیرن ، شما خوب بودی که اینا خوب بودن ، چه معنی داره بعد بیست روز ،اگه دور بودن موردی نبود ولی اگه نزدیکت بودن کارش اشتباه بوده

بخدا یه زمانی بشم مادر شوهر و عروسم زایمان کنه هر کاری از دستم بر بیاد میکنم ، موندم چجوری وجدان درد ...

همسایه ایم تویه کوچه

قبل از گرفتن قیافه از داشتنش مطمئن بشید😒😆
همسایه ایم تویه کوچه

االبته ببخشید اینو میگم آدم باید یطرفه هم به قاضی نره ،ما تو زندگی شما نیستیم شاید مثلا میگم مثال میزنم اون هم همچین بی محبتی رو از شما دیده باشه ،در غیر اینصورت کارش بد بوده