2752
2734
عنوان

سوال شرعی دارید بپرسید

| مشاهده متن کامل بحث + 738 بازدید | 86 پست
خیلی ببخشید من غسل جنابت کردم وقتی از حموم اومدم بیرون ازم منی خارج شد دوباره باید غسل کنم 🤔

من اکثرا اینجورم ولی دیگه غسل نمیکنم از نطر شرعی نمیدونم چیه ...

در کل هم نمیدونم دلیلش چیه شاید خوب ارضا نمیشیم 😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاک توسرش سرده  اصلا رابطه رو دوس نداره  تقریبا دوهفتس رابطه کامل نداریم

ای خدا . چقدر بده شوهر آدم سرد باشه.😪 بنظرم خواستتو بهش بگو و خجالت نکش 

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞
2731
ی ماهه نمازم رو ترک کردم از خدا دور شدم حسابی😞😞قبلن نمازم قضا میشد عداب وجدان الان عین خیالم‌نیست ...

حتما شروع کن 

نزار شیطان بهت مسلط بشه 

تارک الصلوه عاقبت بدی داره

روزی نیم ساعت نماز قضا بخون وتوبه کن

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
من اکثرا اینجورم ولی دیگه غسل نمیکنم از نطر شرعی نمیدونم چیه ... در کل هم نمیدونم دلیلش چیه شاید ...

اگر بد غسل منی خارج بشه ک یقین دارید برای خودتون غسل مجدد واجبه 

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
من اکثرا اینجورم ولی دیگه غسل نمیکنم از نطر شرعی نمیدونم چیه ... در کل هم نمیدونم دلیلش چیه شاید ...

ربطی به ارضا نداره . همه ازشون خارج میشه همش که اون تو نمیمونه

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞
خوب الان دیگه زنو شوهر شدن

الان بله 

ولی قبلا نامحرم بودن

سلام

من خیاط هستم

گاهی اضافه پارچه مشتری یه تیکه مشخص هست که حتما به خودشون میدم

اما گاهی تیکه های کوچیک میمیونه مثلا وسط کار تیکه قیچی خورده من خیلی دجار وسواس شدم که باید اینارو بدم به خود مشتری یانه؟

سوال دیگم اینکه باپارچه ای که خیلیی کوجیکه واز وسط کارمشتری مونده اگه جای دورانداختنش گلسری چیزی واسه خودم درست کنم مشکل داره؟

میشه لطفا واسه دوستم که فوت شده یه صلوات بفرستید
اگر در بغل شوهر خودارضایی کنم حرامه یا حلال؟؟

در هر شرایطی حرام

سلام کسی به من ۵۰ تومن بیعانه  داد و سفارش  جنسی داد من همون پول دادم پارچه دستمزد خیاط ...

علت نیامدن چیه

2706