2737
2739
عنوان

سوال شرعی دارید بپرسید

| مشاهده متن کامل بحث + 738 بازدید | 86 پست
ممنونم کمک کردی خیلی⁦❤️⁩

به این افکار بها نده همش تلقین شیطان ک ناامید وخستت کنه 

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ترشحاتی که از دختر مجرد خارج میشه غسل لازم داره؟ بدون انجام خود ارضایی و اینا

بدون دخول اگه ارضا بشه و مایعی خارج بشه بله 

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
گناهانی مثل غیبت و مسخره کردن چطوری پاک میشن؟ وقتی دیگه طرفو نمی بینی که از دلش دربیاری

یعنی هیچجوره دسترسی ندارید؟

2740
من اکثرا اینجورم ولی دیگه غسل نمیکنم از نطر شرعی نمیدونم چیه ... در کل هم نمیدونم دلیلش چیه شاید ...

واسه من نیس خودم میفهمم منی شریک جنسیم نمیدونم غسل داره یانه

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ                                           من یک زن باموی پریشانم به موی من عادت کن
مسح سر رو میشه روی مو کشید یا حتما باید فرق سر از وسط  باز کنیم؟  آقای خامنه ای

سلام اگر مو کوتاه باشد روی مو صحیح

بدون دخول اگر ارضا بشید ومایعی خارج بشه غسل داره

سلام یه تاپیک میزنی یه مسئله مهم هم همون پست اپل بنویس

مثلا همین بحث دو حالت رو بگو که یکی دخول اگرم دخول نباشه به دو شرط غسل واجبه یک رسیدن به اوج لذت جنسی دو یقیین در اومدن منی 

و خیلی وقتا خانما شرط دو ندارن پس غسل واجب نمیشه خیلی به درد نامزدا می خوره طرف اوج میرسه ولی منی خارج نمیشه یا شک داره ولی میره غسل می کنه