2737
2734
عنوان

کسی هست سه قلو داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1190 بازدید | 24 پست
یکم دلم اروم شد با تجربه هاتون ممنون واقعا بعد شیر خشک بهشون دادن دیگه فکر میکنم خیلی ریز باشن ولی ه ...

اره شیرخشکی بودن سه قلوهای ما ....البته فک کنم روزی دوبار شیرخشک بیشتر نمیدادن بهشون دقیق نمیدونم چندبار ولی هم شیر خودش بود هم شیرخشک

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما عزیزم حتما انشالله چند ماهه دیگه سالم ب دنیا بیان حتما عکسشونو میزارم اینجا

انشاالله😍😍😍😍😍😍😍 بهش بگو تا میتونه استراحت کنه...درحد استراحت مطلق

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
2731
انشاالله😍😍😍😍😍😍😍 بهش بگو تا میتونه استراحت کنه...درحد استراحت مطلق

وسایلشو جمع کردیم اوردیمش خونه مادرم نمیزاریم اب توی دلش تمون بخوره عزیز ماست 

بله دیگه اینجو خواهر شوهرا هم هستن دیگه اونم چهار تا😜

وسایلشو جمع کردیم اوردیمش خونه مادرم نمیزاریم اب توی دلش تمون بخوره عزیز ماست  بله دیگه اینجو ...

خداالهی صدبرابر عوضشو بهتون بده و حافظ همتون باشه ....اونم مثل خواهرتون جای دوری نمیره ثوابه

خداالهی صدبرابر عوضشو بهتون بده و حافظ همتون باشه ....اونم مثل خواهرتون جای دوری نمیره ثوابه

اخه خانوادشم توی شهر ما نیستن مسیو اینجا تداره تازه هم عروسمون شده واقعا خدارو خوش نمیاد اذیتش کنیم 

2738
عزیزم اونوقت سه ماه یعنی بچه هاش توی دستگاه بودن؟

ن بچهاش کلا دوتاشون رفتن دستگاه اونم درحد دوسه روز