2703
2553
عنوان

کسی هست سه قلو داشته باشه

1149 بازدید | 24 پست

سلام بچه ها همسر داداشم باردار هست دوماهشه حدودا گفتن سه قلو هست و سه تا کیسه جدا از هم هست میخواستیم بدونیم زایمانش ب مشکل میخوره یعنی خیلی استرس داریم کسی بوده ک تجربه سه قلو داشته باشه میشه لطفا راهنمایی کنید ممنون عزیزان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

همکلاسی دختر داداشم سه قلو بود دوتا پسر یه دختر  توی کلاس آنلاین مامانش گاهی میگفت بعد املامیگیرم پسرام درس دارن اینا 

ملت عشق از همه دین ها جداست عاشقان را ملت مذهب خداست......          گروه آبی💙💙 وزن ۶۵ حدف ۵۵                  

ی فامیلهای دورمون ....هفت ماه زایمان کردن ولی کلا استراحت مطلق بود و سرکلاژ هم شده بود ....خداپشت و پناه خودش و بچهاش و چشم بدهم ازشون دور 😍

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
2714
خدا پشت و پناهش باشه خدا بخش سلامتی بده برای ماهم دعا کنید همچین موهبتی نصیبمون شه، تمام خطراتشو با ...

عزیز دلم همسر داداشم سید هم هست حتما میگم توی زایمانش یاد شما باشه گلم

بچه ها سالم بودن از هیچ نظری مشکل نداشتن یعنی اخه دکتر گفته اگر بخواید یکیشو با امپول حذف میکنم واقع ...

ن سالم سالم بودن فقط ب دنیا ک اومدن خیلی ریزه بودن بعدخوب شدن ....البته میتونه یکیشو کم کنه ولی ب نظرمن ریسکه و اینا هدیه خدان خودش اگه صلاح باشه محافظشون هست 

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
عزیز دلم همسر داداشم سید هم هست حتما میگم توی زایمانش یاد شما باشه گلم

میشه بگی واسه منم دعا کنه منم چندین ساله چشم انتظارم 😔اسمم ریحانه اس

ن سالم سالم بودن فقط ب دنیا ک اومدن خیلی ریزه بودن بعدخوب شدن ....البته میتونه یکیشو کم کنه ولی ب نظ ...

بله خودشم اصلا دوست نداره چون هم این کار واقعا دست بردن توی نعمت خداست هم میترسیم برای اون دوتای دیگه مشکلی پیش بیاد

2706