2733
2734
اینکه مثلا تو ی شهر کوچیک ی سری از دخترارو میشناسه چی بده؟ اخلاقاش بد نیست

خب روی چه حسابی میشناسه و اون دخترا چطوری هستن مهمه

الان همسر من نصف خانومای محل رو میشناسه اما خب شغلش ایجاب میکنه

کلا تحقیق کنید، حسابی

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
باجععععع🥺😘😘

ترسیدم ازت😁مرسی الان خوب شد🥺😍❤️

آخه گفت نماز اینا میخونه من فک کردم مث نامزد خودمه 

ک بهش میگن نمیاد مذهبی باشی 

ولی الان متوجه شدم تتو اینا میزنه و اونجوری خیلی ضایعس 😬

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ترسیدم ازت😁مرسی الان خوب شد🥺😍❤️ آخه گفت نماز اینا میخونه من فک کردم مث نامزد خودمه  ک بهش ...

🤣🤣🤣😅😅😅 

نترس خو

ببخشید🥺😗😘😘

میخاستم بنویسم ووروجکِ بدون آقای نجار ولی "ر"  آخرش ثبت نشد ، شد ووروجک بدون آقای نجا🤪 کاربری ۳۶ممه تورو ب پیر ب پیغمبر برا من گزارش نزنید🤕  بقرِان کریم با شماره ی همکار شوهرم عضو شدم 😥 حالم یه جوریه ک انگار ورزش داشتیم و هوا بد بوده و موندیم تو کلاس ، زنگ بعدم ریاضی داریم 🥴🤢   باطن باید زیبا باشه نه ظاهر . کی فکرش میکرد سیب زمینی 🥔 با اون قیافه ش انقد خوشمزع 🍟 باشع 😋   بچه به دنیا آوردی هی بهش میگی نکن نکن ، خب خودت نمیکردی عزیزم 😈    تلخ ترین جمله ی بازی های کودکی ؛ " تو نخودی باش" لامصب قدرت تخریبش معادل با بمب هیروشیما بود نمی‌فهمم چرا وقتی زبونتو اتفاقی گاز میگیری درد میگیره ولی وقتی عمدی گاز میگیری درد نمیگیره . حتی نمی‌فهمم چرا شما الان دارین زبونتونو گاز میگیرین ! 👅  کاربری  متعلق ب دو نفره
🤣🤣🤣😅😅😅  نترس خو ببخشید🥺😗😘😘

ن الان دیگه نمی‌ترسم... خواهش می کنم این چ حرفیه... 

گفتم الان حرف بزنم فحشم میده😁

بعد دیدم مهربونی 😍🥺

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
2731
ن الان دیگه نمی‌ترسم... خواهش می کنم این چ حرفیه...  گفتم الان حرف بزنم فحشم میده😁 بعد دیدم ...

فدات شم عزیزم 😁😗😗😘😘❤❤

میخاستم بنویسم ووروجکِ بدون آقای نجار ولی "ر"  آخرش ثبت نشد ، شد ووروجک بدون آقای نجا🤪 کاربری ۳۶ممه تورو ب پیر ب پیغمبر برا من گزارش نزنید🤕  بقرِان کریم با شماره ی همکار شوهرم عضو شدم 😥 حالم یه جوریه ک انگار ورزش داشتیم و هوا بد بوده و موندیم تو کلاس ، زنگ بعدم ریاضی داریم 🥴🤢   باطن باید زیبا باشه نه ظاهر . کی فکرش میکرد سیب زمینی 🥔 با اون قیافه ش انقد خوشمزع 🍟 باشع 😋   بچه به دنیا آوردی هی بهش میگی نکن نکن ، خب خودت نمیکردی عزیزم 😈    تلخ ترین جمله ی بازی های کودکی ؛ " تو نخودی باش" لامصب قدرت تخریبش معادل با بمب هیروشیما بود نمی‌فهمم چرا وقتی زبونتو اتفاقی گاز میگیری درد میگیره ولی وقتی عمدی گاز میگیری درد نمیگیره . حتی نمی‌فهمم چرا شما الان دارین زبونتونو گاز میگیرین ! 👅  کاربری  متعلق ب دو نفره

والا چی بگم 

فقط میدونم من تیپ مردونه میپسندم .لباس مردونه خوشکل .

مام استایل انگار از درجه مردونگی کم میکنه تو نظرم 😂

ببخشید سلیقه خودمو گفتم 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
فدات شم عزیزم 😁😗😗😘😘❤❤

خدانکنه 🥺🥺😘😘

2738
دقیقااااا

با ترس و لرز نظرمو گفتم .خدا رو شکر هم نظریم😁

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺