2733
2739
دو دنیای کاملا متفاوت 

دلیل اصلی اختلافات👍

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
من چادریم نامزدم تیپش اسپرته چ ربطی داره 😐 اونم باید چادر بپوشه ‌‌؟ 

یعنی همسرت مثلا شلوار کوتاه نیپوشه و کالج بعد شما چادری و محجبه ای!؟

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسپرت با مام خیلی فرق داره 

البته چادری داریم تا چادری 

بعضی دختر خانما چادر سر نکنن بهتره 

میخاستم بنویسم ووروجکِ بدون آقای نجار ولی "ر"  آخرش ثبت نشد ، شد ووروجک بدون آقای نجا🤪 کاربری ۳۶ممه تورو ب پیر ب پیغمبر برا من گزارش نزنید🤕  بقرِان کریم با شماره ی همکار شوهرم عضو شدم 😥 حالم یه جوریه ک انگار ورزش داشتیم و هوا بد بوده و موندیم تو کلاس ، زنگ بعدم ریاضی داریم 🥴🤢   باطن باید زیبا باشه نه ظاهر . کی فکرش میکرد سیب زمینی 🥔 با اون قیافه ش انقد خوشمزع 🍟 باشع 😋   بچه به دنیا آوردی هی بهش میگی نکن نکن ، خب خودت نمیکردی عزیزم 😈    تلخ ترین جمله ی بازی های کودکی ؛ " تو نخودی باش" لامصب قدرت تخریبش معادل با بمب هیروشیما بود نمی‌فهمم چرا وقتی زبونتو اتفاقی گاز میگیری درد میگیره ولی وقتی عمدی گاز میگیری درد نمیگیره . حتی نمی‌فهمم چرا شما الان دارین زبونتونو گاز میگیرین ! 👅  کاربری  متعلق ب دو نفره
2728

اون آقا ۴ روز دیگه دماغشم عمل می کنه ، شاید یه روز خالکوبی کرده برگرده خونه ، موهاشو رنگ کنه و...

می تونی با این چیزا کنار بیای؟

میدونی نوزاد رفلاکسی داشتن یعنی چی؟ یعنی باید شب تا صبح شاهد بالا آوردن بچه ت باشی هیچی هم از دستت نیاد ببینی بچه ت هیچی تو معده ش نمونده و گرسنه س و از گرسنگی همش گریه میکنه ولی با دوباره شیر خوردن دوباره بالا میاره، بچه ت نه سینه تو بگیره نه شیشه شیر مجبور باشی با قاشق بهش شیر بدی بعد بشینی واسه گرسنگی بچه ت گریه کنی، تا مادر بچه رفلاکسی نباشی نمی فهمی نخوابیدن بچه ت و خودت یعنی چی یعنی تو کل شبانه روز حداقل میزان خوابیدن یعنی چی، اگه بچه ت رفلاکس نداره خیلی خدا رو شکر کن عزیز جون و واسه بچه های ما هم دعا کن /واسه امضاهاتون صلوات می فرستم فقط اعلام نمیکنم ./با عرض پوزش درخواست دوستی قبول نمیکنم / نامه ای به خدا:سین کن مشتی، کارمون گیره به مولا/ان شاءالله به حق حضرت زهرا هیچ زنی انتظار واسه اولاد دار شدن نکشه/اگه جمله های امضام قاطی پاطی و بی ربطن به خاطر اینه که تو تایم های مختلفی نوشتم شون

دقیقا 😂😂

تیکر رسیدن ب هدفمه😅😎                                            عِشـ∞ـق تَعریفِ ساده‌ای دارَد … چَشم‌هایَت❤M💍
ن ازاینا ک مچ پا یکم بیرونه بدم میاد میگ دیگ نمیپوشم نمازاینا میخونه ها

دیوغ میگه 

بازم میپوشه😂

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
2740
یعنی همسرت مثلا شلوار کوتاه نیپوشه و کالج بعد شما چادری و محجبه ای!؟

شلوار 90سانتی دیگه نمیپوشه 😐

خودشم مذهبیه ولی همه میگن بهش نمیاد

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
اسپرت با مام خیلی فرق داره  البته چادری داریم تا چادری  بعضی دختر خانما چادر سر نکنن بهت ...

منو نزن🥺

گلم ببین کلا خانوادشون چه تیپی هستن

اگه اینستاگرام داره عکساشو ببین

خلاصه دربارش بیشتر تحقیق کن عجله نکن، برادر دوستم که گفتم چند سال خانوادگی همدیگرو میشناختن

اگه فقط تیپ اسپرت باشه یه بحثه، اما اگه کلا رفتاراش همخونی با شما نداشته باشه یه بحث دیگه اس

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
شلوار 90سانتی دیگه نمیپوشه 😐 خودشم مذهبیه ولی همه میگن بهش نمیاد

خب دیگه اینی که استارتر میگه فرق داره

وگرنه اسپرت پوشیدن در تضاد نیست با دختر چادری

اما مثلا یه پسری که خالکوبی داره و تیپای خاص اسپرت میزنه کنار یه خانم چادری از نظر من خیلی عجیبه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
گلم ببین کلا خانوادشون چه تیپی هستن اگه اینستاگرام داره عکساشو ببین خلاصه دربارش بیشتر تحقیق کن عج ...

اینکه مثلا تو ی شهر کوچیک ی سری از دخترارو میشناسه چی بده؟

اخلاقاش بد نیست

الحمدلله علی کل حال
منو نزن🥺

باجععععع🥺😘😘

میخاستم بنویسم ووروجکِ بدون آقای نجار ولی "ر"  آخرش ثبت نشد ، شد ووروجک بدون آقای نجا🤪 کاربری ۳۶ممه تورو ب پیر ب پیغمبر برا من گزارش نزنید🤕  بقرِان کریم با شماره ی همکار شوهرم عضو شدم 😥 حالم یه جوریه ک انگار ورزش داشتیم و هوا بد بوده و موندیم تو کلاس ، زنگ بعدم ریاضی داریم 🥴🤢   باطن باید زیبا باشه نه ظاهر . کی فکرش میکرد سیب زمینی 🥔 با اون قیافه ش انقد خوشمزع 🍟 باشع 😋   بچه به دنیا آوردی هی بهش میگی نکن نکن ، خب خودت نمیکردی عزیزم 😈    تلخ ترین جمله ی بازی های کودکی ؛ " تو نخودی باش" لامصب قدرت تخریبش معادل با بمب هیروشیما بود نمی‌فهمم چرا وقتی زبونتو اتفاقی گاز میگیری درد میگیره ولی وقتی عمدی گاز میگیری درد نمیگیره . حتی نمی‌فهمم چرا شما الان دارین زبونتونو گاز میگیرین ! 👅  کاربری  متعلق ب دو نفره
2706