2733
2739

اخیی

ی دکتر برو

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

منم الان درگیر کرونام. فقط حس بویایی مو  از دست دادم چشایی م ضعیف شده کلا بده ادم هیچ خوراکی بهش نمیچسبه

عضو گروه گل رز بنفش         💜💜💜💜💜                                  وزن اولیه76800...... وزن بعدی 72500.....             وزن بعدی70500..... وزن هدف 68
2738
اونم من که قلب اولم شکممه

😆واقعا درک میکنممم خیلی سخته

عضو گروه گل رز بنفش         💜💜💜💜💜                                  وزن اولیه76800...... وزن بعدی 72500.....             وزن بعدی70500..... وزن هدف 68

کلا مریضی بدی هس خدا کنه کسی مبتلا نشه دو هفته اس از زندگی و کار افتادیم بخدا ب اضافه کلی هزینه ای ک براش شد

کلا مریضی بدی هس خدا کنه کسی مبتلا نشه دو هفته اس از زندگی و کار افتادیم بخدا ب اضافه کلی هزینه ای ک ...

خیلی بده 

شما چه چیزایی میخورید؟؟

دارو و اینا چی ؟؟

عضو گروه رز سبز -وزن اولیه 60-وزن هدف 55
خیلی بده  شما چه چیزایی میخورید؟؟ دارو و اینا چی ؟؟

همش ک شده سوپ و ابگوشت و اش و ابمیوه طبیعی و این چیزا دارو هم دو دفعه رفتیم بیمارستان سرم و امپول کلی قرص و شربت و ویتامین

2706