2410
2553

اخیی

ی دکتر برو

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

منم الان درگیر کرونام. فقط حس بویایی مو  از دست دادم چشایی م ضعیف شده کلا بده ادم هیچ خوراکی بهش نمیچسبه

عضو گروه گل رز بنفش         💜💜💜💜💜                                  وزن اولیه76800...... وزن بعدی 72500.....             وزن بعدی70500..... وزن هدف 68
2714
اونم من که قلب اولم شکممه

😆واقعا درک میکنممم خیلی سخته

عضو گروه گل رز بنفش         💜💜💜💜💜                                  وزن اولیه76800...... وزن بعدی 72500.....             وزن بعدی70500..... وزن هدف 68

کلا مریضی بدی هس خدا کنه کسی مبتلا نشه دو هفته اس از زندگی و کار افتادیم بخدا ب اضافه کلی هزینه ای ک براش شد

کلا مریضی بدی هس خدا کنه کسی مبتلا نشه دو هفته اس از زندگی و کار افتادیم بخدا ب اضافه کلی هزینه ای ک ...

خیلی بده 

شما چه چیزایی میخورید؟؟

دارو و اینا چی ؟؟

عضو گروه رز سبز -وزن اولیه 60-وزن هدف 55
خیلی بده  شما چه چیزایی میخورید؟؟ دارو و اینا چی ؟؟

همش ک شده سوپ و ابگوشت و اش و ابمیوه طبیعی و این چیزا دارو هم دو دفعه رفتیم بیمارستان سرم و امپول کلی قرص و شربت و ویتامین

2706