2733
2739
عنوان

دیشب رفته بودم خونه مادرشوهرم که جاریم اومد...

| مشاهده متن کامل بحث + 5507 بازدید | 149 پست
نمیخوام بد عادت بشن. نمیخوام بشه وظیفه ام. میخوام ببینم اگه تو این 6 ماه اشتباه کردم تو رفتارم با ما ...

رفتارتو عووض کن وگرنه عادت میکنه تبدیل به وظیفه میشه..بعد طلبکارت میشن اگه کار نکنی😨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چراوقتی پول میده ناراحت نیستی وخوشحالی الان دوتالیوان چای ریختی بامیوه بردی ناراحتی ؟؟؟ جاریم بعنوان مهمان اومده  بعدچندماه رسمی اومده رسمی میره اماتومثل دخترخونه ای چون پول بتومیدن بیشترم اونجایی

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2728
رفتارتو عووض کن وگرنه عادت میکنه تبدیل به وظیفه میشه..بعد طلبکارت میشن اگه کار نکنی😨

مادرشوهری که ماهیانه چندمیلیون کمک میکنه جبران حالیشه احترام حالیشه قصدشم سو استفاده نیس بنده خدا ازکار افتاده اس خودش نمیتونه

دیگه واقعا بهم برخورد که چرا من باید برم برا برادر شوهرم چایی بریزم بیارم و زنش همونجا کنارش عین پاد ...

گلم به نظرم خواسته به اون بفهمونه که نگاه کن چه عروس گلی دارم که مثل دخترشی  ازت خواست وباکمال خوشرویی انجام دادی اصلا ناراحت نشو .اگه میدونست ناراحت میشی یا اهلش نیستی اصلا بهت نمیگفت

سیده خانم۲۶ ساله مادر سه تا کوچولو .
دیگه واقعا بهم برخورد که چرا من باید برم برا برادر شوهرم چایی بریزم بیارم و زنش همونجا کنارش عین پاد ...

حالا چرا میگه زرد چوبه خانوم 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2738
چراوقتی پول میده ناراحت نیستی وخوشحالی الان دوتالیوان چای ریختی بامیوه بردی ناراحتی ؟؟؟ جاریم بعنوان ...

عزیزم من عقدم. اون جاریمم وقتی عقد بوده زیاد میومده و میرته. از بعد عروسی رفت و آمدشو کم کرده. به اونا هم اول ازدواج خیلی کمک میکردن حتی برنج و گوشت میبردن براشون.. 

منم به شوهرم گفتم. مطمئنم میره به خواهر و مادرش میگه که ناراحت شدم. از دفعه بعدم اگه اونجا باشم اونا ...

چه بد فکر میکنی. شب میری میمونی از قدیم گفتن مهمون چند ساعته بیشترش صاحبخونه میشه بعد جاری که دو ساعت میاد نمیگی بیاد ظرف های تو را هم بشوره. کار خاصی هم نکردی دو روز دیگه مهمون بیاد خونه ات چکار میکنی؟ مگه پذیرایی حمالیه. دو تا میوه شستی آوردی و یک چای. من مهمون واسم میاد که خونه شون دعوتم نمیکنن چند روز میمونن از جاشون بلند نمیشن نمیگم حمالی. دیدت را عوض کن اینطوری خودت اذیت میشی

مادر شوهرتو دو دستی بچسب تا میتونی احترام فراوون بذار خواهرانه نصیحتت میکنم ..ماهه ماه .بسیار باهات صمیمی یه تورو صاحب خونه دیده عین دخترش اونو درحد مهمون یکساعته ‌‌‌‌‌‌‌‌‌اصلا  چیز بدی ندیدم .همچنان ب دوست داشتن تون ادامه بدین عروس خانوم 🤗❤️خوشبخت باشین

یه همسر 👩‍❤️‍💋‍👨یه مادر🤱خوشبختم ،🌱❤️ گذشته سخت گذشت تو دریا بودم ،⛈️🌊🌬️طوفانی بود ترسیده بودم 😭😰دعا میکردم ،🙏🥺اما قایق م هم شکست 🚣افتادم 🏊شنا بلد نبودم غرق شدم 💔چشامو باز کردم ب ساحل امن رسیده بودم 🏝️🏖️🥰از خدا ممنونم ❤️🌱ب مو رسید پاره نشد 🤗
فکر نکنم بابا...

اسی جان فکر کن شما اون جاریه بودی و جاری عروس جدید و مادرشوهر ماهی چند میلیون به اون میداد مطمعنن دیگه خونه مادرشوهر نمیرفتی

جاری هم هستین دشمن هم نیستین چرا مثل ما از هم فرار میکنین 

حالا چرا میگه زرد چوبه خانوم 

اسم کاربری شو میگه دیگه که شناسایی نشه🥴😄😁

یه همسر 👩‍❤️‍💋‍👨یه مادر🤱خوشبختم ،🌱❤️ گذشته سخت گذشت تو دریا بودم ،⛈️🌊🌬️طوفانی بود ترسیده بودم 😭😰دعا میکردم ،🙏🥺اما قایق م هم شکست 🚣افتادم 🏊شنا بلد نبودم غرق شدم 💔چشامو باز کردم ب ساحل امن رسیده بودم 🏝️🏖️🥰از خدا ممنونم ❤️🌱ب مو رسید پاره نشد 🤗
2706