2737
2734
عنوان

این(((((((( اندام))))))) چطورررررررررره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2779 بازدید | 161 پست
مردا که کلا  همه ی زن های دنیا خوبن الا زن خودشون  گرسنگان جنسین😑

دققققققققققییییقا

بزار تایپکمه بگم بهت

من از سر شوهرمم زیادی ام

ولی یبار تعریف نشدممممممممممممممممم بااینک همه میگن

جز شوهرم

اینجوری احساس میکنم براش کمم

حالا مثلا اندام و چهره کسایی رو نطر،میده با سوالام ک میبینم عددی نیستن😄

چرا باید ب چشم بقیه خوب باشیم ب چشم شوهرمون نه😄😄

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜

من اصلا خوشم نیومد 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره گلم البته لاعرکردم کلا ازقیافه افتادم😊 لاعری ب من نیوفتاد

ووای حالم بد شد.

این دیگه چی بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اه...

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  

چشاتم رنگیههه؟ یا لنزه؟

اصن یه جوری به دلم نشستی که نگووو

خوش بحال شوهرت

چاتای سابقم💕  خدارو داشتن حس خوبیه....❤ (نیها صدام کنید😍)  ❤ تیرماهیم❤ عاشق بارونم،سنگ صبور و مَحرَم اَسرار بقیه ، اما "تنها" این تنهاییم بخاطر اینه که یه سریارو خوب نمیشناسم و یه سریای دیگرو خوب میشناسم! دلمو انقدر شکستن قلبمو انقدر زیرپاشون له کردن تا یاد گرفتم قوی باشم! خاطره ها نمیمیرن...کاش میشد که پاک کن دستم بگیرم و چیزایی که آزارم میدن رو از حافظم پاک کنم.... برام صلوات بفرستید و دعا کنید من به دعا محتاجم🖤🍂(درخواست دوستی قبول نمیکنم..)(عجب صبری خدا دارد..!) (اکثر تاپیک هام مال خودم نیستن از زبان اطرافیان و برای حل مشکل اوناست) (هیچوقت اجازه ندید که یک نفر بشه همه ی دنیاتون) (واسه ظهور آقا امام زمان صلوات) در لحظاتی از درد کسی به داد آدم نمیرسد؛ رنج همیشه تنهاست!
2731
ووای حالم بد شد. این دیگه چی بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اه...

😄😄😄😄چطوری زینب

انقد تعریفش کردن از تعجب میمردم 

گداشتمش اینجا

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜

تمام دنبس دیگ این چیه اه اه

دیدی عکسای قدیمیتو نگاه میکنی و میگی چقدر داغون بودم و …الانم داغونی فقط زمان میبره بفهمی:)))))دیشب وسط ویدیو کال مامان یکی از بچه ها داد زد گفت اون عنا رو ولشون کن پاشو بیا شام قیافه ما عنا دیدنی بود تو اون لحظه 😂😂ما تو خونمون سالاد الویه درست میکنیم تا ی هفته صب ظهر شب همونو میخوردیم😂دیگه آخراش میرسید لای درزای دیوارارو میگرفتیم😑😂‏‏من وقتی یه کار خوب میکنممامانم میگه:فدات بشم که عین خودمی...حالا کافیه یه کار اشتباه بکنم با دادو بیداد میگه: دست خودت نیس که به طایفه بابات رفتی😶🥴
2738
😄😄😄😄چطوری زینب انقد تعریفش کردن از تعجب میمردم  گداشتمش اینجا

فدات عزیزم..

دقت کن اصلا سینه نداره...

فقط سعی داره پشتشو به نمایش بذاره....

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
دقیقا از اندام منظورت چیه این که همش گوشته🤣

والا ب من نگو بیا برو ب اونا بگو

من گفتم این همش باسنه فقط

گفتن دنیا همینه دیگ میخاسی چی باشه

زود پیامو پاکیدم نیان پیوی بحث کنن

شوهرم بفهمه😄😄😄😄😄

فدات عزیزم.. دقت کن اصلا سینه نداره... فقط سعی داره پشتشو به نمایش بذاره....

😄😄😄😄اره همیشم ی دور تو رقصاش میچرخه قشششششنگ

😄😄😄😄اره همیشم ی دور تو رقصاش میچرخه قشششششنگ

ووای من متنفر شدم ازش.خخخخخخخخ....

خخخخخخخخ...

چرا تکون تکون میخوره

برا جلب توجه 

همیشه اینطور میرقصه همیشششششه جذب میپوشه 

2706