2737
2734
عنوان

این(((((((( اندام))))))) چطورررررررررره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2779 بازدید | 161 پست
خدایی تعجب کردم اصن ازاون همه به به چه چه گفتنا همیشم با لباس جذب میزاره کلیپ ...

مشخصه دیگه چ آدمایی به به و چه چه اینو میگن دیگه

چیه این عاخه

" تو الان تو گذشته ی آیندتی پس جایی واسه پشیمونی نزار "
خب دیگه معلومه چه مردهایی میپسندن، یه مشت مرد سیبیلو که زیر بغلشاون نیم متر مو داره و یه حمام هم نمی ...

😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄

درکل مردای ایران زیادی عاشق این اندامن 

البته ن کپیه همین

باسن و سینه خیلیییی برجسته

حتی چهل کیلو هم باشه زن

ولی با باسن برجسته

مورد ستایششونه😒

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب دیگه معلومه چه مردهایی میپسندن، یه مشت مرد سیبیلو که زیر بغلشاون نیم متر مو داره و یه حمام هم نمی ...

ب حرف شما هنوزم میخندم

اکثررررا همینها

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜
خاک توسرم سرهمین سوال عکسامو گذاشتم ببینن بهتر..  ورداشتن گذاشتن اینستا شوهرم بفهمه قیمه ق ...

هستی یا نیستی دلبر؟

چاتای سابقم💕  خدارو داشتن حس خوبیه....❤ (نیها صدام کنید😍)  ❤ تیرماهیم❤ عاشق بارونم،سنگ صبور و مَحرَم اَسرار بقیه ، اما "تنها" این تنهاییم بخاطر اینه که یه سریارو خوب نمیشناسم و یه سریای دیگرو خوب میشناسم! دلمو انقدر شکستن قلبمو انقدر زیرپاشون له کردن تا یاد گرفتم قوی باشم! خاطره ها نمیمیرن...کاش میشد که پاک کن دستم بگیرم و چیزایی که آزارم میدن رو از حافظم پاک کنم.... برام صلوات بفرستید و دعا کنید من به دعا محتاجم🖤🍂(درخواست دوستی قبول نمیکنم..)(عجب صبری خدا دارد..!) (اکثر تاپیک هام مال خودم نیستن از زبان اطرافیان و برای حل مشکل اوناست) (هیچوقت اجازه ندید که یک نفر بشه همه ی دنیاتون) (واسه ظهور آقا امام زمان صلوات) در لحظاتی از درد کسی به داد آدم نمیرسد؛ رنج همیشه تنهاست!
2738

راه روده م باز شد بلانسبت جمع😐😐

یا خدا چقد شل و ول🤢

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"
هستی یا نیستی دلبر؟

اره گلم

البته لاعرکردم کلا ازقیافه افتادم😊

لاعری ب من نیوفتاد

ب حرف شما هنوزم میخندم اکثررررا همینها

بخدا راست میگم 

توی خیابون که میری یا اتوبوس اکثر آدم حسابی ها سرشون توی کار خودشونه هرچی مرد چرک و هوس باز و عقب افتاده اس نگاشون به کیون زنای مردمه 

تو نخ ما نباش گره میخوری
اره گلم البته لاعرکردم کلا ازقیافه افتادم😊 لاعری ب من نیوفتاد

وووییی عاشقت شدم ک

چاتای سابقم💕  خدارو داشتن حس خوبیه....❤ (نیها صدام کنید😍)  ❤ تیرماهیم❤ عاشق بارونم،سنگ صبور و مَحرَم اَسرار بقیه ، اما "تنها" این تنهاییم بخاطر اینه که یه سریارو خوب نمیشناسم و یه سریای دیگرو خوب میشناسم! دلمو انقدر شکستن قلبمو انقدر زیرپاشون له کردن تا یاد گرفتم قوی باشم! خاطره ها نمیمیرن...کاش میشد که پاک کن دستم بگیرم و چیزایی که آزارم میدن رو از حافظم پاک کنم.... برام صلوات بفرستید و دعا کنید من به دعا محتاجم🖤🍂(درخواست دوستی قبول نمیکنم..)(عجب صبری خدا دارد..!) (اکثر تاپیک هام مال خودم نیستن از زبان اطرافیان و برای حل مشکل اوناست) (هیچوقت اجازه ندید که یک نفر بشه همه ی دنیاتون) (واسه ظهور آقا امام زمان صلوات) در لحظاتی از درد کسی به داد آدم نمیرسد؛ رنج همیشه تنهاست!
2706