2737
2734
نمیدونم چرا درگیر اینیم ک فلان شد چی بیارن چی نیارن هدیس چ بدن چ ندن عوض داره دادن توام میدی ندادن ن ...

میفهمم چی میگین ولی اخه خواهر برادر نیست که پدرو مادر قضیه اش فرق داره بخصوص وقتی یه طرف سنگ نموم میذاره و اونیکی اصلا براش مهم نیس ادم ناراحت میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من خانوادم وضعشون زیاد خوب نیست، جدا از این خودمو همسرم تصمیم داریم فقط وسایل لازم نوزادو بگیم مادرم ...

عزیزم شما میخوای بچه دار بشی خرجش با خودتونه نذار توقع کنن

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

مامان بزرگم و بابابزرگم(بابای و مامان بابام)وقتی به دنیا اومدم دوتا النگو دادن 

زندگی دشوار ترین امتحان است.بسیاری از مردم مردود میشوند چون سعی میکنند از روی دست هم بنویسند غافل از اینکه سوالات موجود در برگه ی هر کسی فرق میکند 
میفهمم چی میگین ولی اخه خواهر برادر نیست که پدرو مادر قضیه اش فرق داره بخصوص وقتی یه طرف سنگ نموم می ...

خب دیگه میگم ک عین ادم اومد توام سنگ تموم بزار دیدی براش مهم نیسپشت دستتو داغ بزار توام عین خودشون شو ک بعدا حرصت نگیره چرا اعصابتو سره ادمای بی خود خورد کنی حیف ارامشت نیس

‹ من یک کاشفم! کاشف دلَِخَِوَِشَِےَِ هَِاَِےَِ کَِوَِچَِکَِ ! ›
2738

برام النگو خریدن ...گوسفند قربونیمم اوتا خریدن خیلی خوبن الحمدلله ‌....الان پسرم ۲سالشه کلی براش قربونی کردن برا راه رفتن یدونه حرف زدن وسلامتیش  ....

من که ازشون راضیم خدا هم راضی باشه

مامان دوتا پسر کوچولو ...درخواست دوستی هم قبول نمیکنم 🌹با دعا و صلوات های شما ب آرزوم رسیدم و استخدام شدم

خانواده شوهر من نه تنها برای عروسی خودشونو زدن به اون راه قدم مبارکه دخترمم چیزی ندادن یعنی تااين حد بیشعورن 😁

در تاریخ۱۴۰۱/۸/۱ دوقلو هامو از دست دادم میشه یه صلوات مهمونم کنی تا دوباره بیان تو دلم و سالم بدنیاشون بیارم
2706