2737
2739

سلام من نمیگم کسی وظیفه ای داره پس نیاید که وظیفشون نیست و این حرفا فقط میخوام بدونم همین , خونواده خودم سیسمونی کامل خریدن برام خودشون دوس داشتن مامانم همیشه حتی بقیه وقتا از هیچی برام کم نمیذاره الانم خودش دوس داشت همه چی بخره البته خودمم یه مقدار وسیله گرفتم , حالا پیش خودم دارم فک میکنم اگه خونواده شوهرم مثل عروسی هیچی کادو اینا نیارن خب من پیش خونواده ام یجورایی حس بدی پیدا میکنم چون مامان خودم گوشواره هم خریده حتی  , و اینم میدونم خونواده شوهرم هیچی نمیارن مطمینا ما خودمون معمولا طلا میدیم به بچه اول پسرمون بعنوان کادو , چند روز پیش حرفشو پیش شوهرم گفتم اونم گفت نه خونواده من میدونم هیچی نمیدن منم گفتم پس بیا یه پلاک و زنجیر خودمون بخریم من به مامانم اینا بگم که مادرشوهرم داده تا پیششون خجالت نکشم , اما با خودم میگم اشتباهه اخه وقتی هیچی نمیدن چرا الکی بگم خریدن ! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
پنجاه هزارتومان پول😐اگه چیزی نمیدادن بهتر بود

احتمالا مادرشوهر منم همین کارو میکنه ! اخه مشکل اینجاست اون 50 تومن خودشو خیلی بالاتر و بهتر از بقبه کادوها هم میدونه !

گلم بیخیال پلاک وزنجیر رو بخرین باافتخاربگو شوهرم خریده چراالکی برای اونا بگید بنظرم مهم شوهرته که برات خرج کنه خانواده شوهر وحتی بقیه برات مهم نباشن خانواده شوهرمنم برام ۱۵۰پول دادن

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 
اره نگو. برا تو خجالت نداره ک  اگه وضشون بده ک بیخیال. اگه دارن مگه میشه برا بچه پسر چیزی ند ...

داشتنشو که دارن ولی برا ما خرج نمیکنن عادت کردن همیشهپسرا باید برا خونواده خرج کنن

خونواده شوهرمنم خسیسن خودم بچه ندارم ولی برای جاریم طلانگرفتن برای منم صددرصدنمیگیرن ولی توقع سیسمونی لاکچری دارن

جاریم بجز سرویس چوب همه چی گرفته بود ولی مادرشوهرم کلی غرمیزد ک سیمونی ندادن 

حقم داشت ک نخریده بود چون خونشون کوچیکه 

احتمالا مادرشوهر منم همین کارو میکنه ! اخه مشکل اینجاست اون 50 تومن خودشو خیلی بالاتر و بهتر از بقبه ...

تازه وقتی گردنبندی که مامانم واسه بچه خرید رو دیدن گفتن چه کوچیکه

اگه دنیا عدالت داشت مرد هم بکارت داشت😏
2706