2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پدرشوهرم ۲۵ تومن پرت کردطرفش مادرشوهرمم بعد چندروزکه رفتیم خونشون اصلانیومدنگاهش کنه از روی ناراحتی نبودا شخصیتشون اینجوریه ولی الان جونشون براش میدن

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود. خدایا هزاران هزار مرتبه شکرت

دخترم دنیا اومد مادرشوهرم پلاک و زنجیر گرفت واسه دخترم

دخترم،،به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی‌های دنیا خواهم جنگید؛به من تکیه کنکه تکیه‌گاهت عاشقانه دوستت دارد

خرج زایمانمو دادن

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2738
دخترم دنیا اومد مادرشوهرم پلاک و زنجیر گرفت واسه دخترم

دستش درد نکنه , شوهر منم جدیدا میگه مامان گفته بخرین به سلیقه خودتون پولشو میدم حالا نمیدونم دیگه راست میگه یا میخواد یواشکی خودش پولشو بده حتی من نفهمم که اونا خریدن یا نه

دستش درد نکنه , شوهر منم جدیدا میگه مامان گفته بخرین به سلیقه خودتون پولشو میدم حالا نمیدونم دیگه را ...

اگه میخوان بخرن خودشون میخرن دیگه میتونه بگیره بده بهتون اگه خوشتون نیومد خودتون عوض کنین

دخترم،،به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی‌های دنیا خواهم جنگید؛به من تکیه کنکه تکیه‌گاهت عاشقانه دوستت دارد
اگه میخوان بخرن خودشون میخرن دیگه میتونه بگیره بده بهتون اگه خوشتون نیومد خودتون عوض کنین

نه ااخه خودشون نمیتونن یکم مسن هستن تنها نمیتونن برن 

نه ااخه خودشون نمیتونن یکم مسن هستن تنها نمیتونن برن 

اها اشکال نداره اگه شوهرتم پولو طلا و داد تو ب روی خودت نیار واسه این چیزا اعصاب خودتو خورد نکن 

2706