2737
2739
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222730 بازدید | 2340 پست
استارتر شغلش چیه مگه، بعنوان یک زن باید بهت گفت افرین خیلی جسوری

منم دوستم دقیقا عین اینا اشنا شدن و ازدواج کردن و الانم بچه دارن دوستم میگه  هربار دعواشون میشه شوهرش همش طعنش میزنه میگه این تو بودی اومدی سراغ من گفت خیلی از لحاظ روحی داغونم هربارم باهم اشتی میکنن شوهره عذر خواهی میکنه و قول داده طعنش نزنه ولی بعدش هربار دعواشون میشه طعنش میزنه گفت حتی چند بار بعضی جاها گفته که خانش رفته بهش پیشنهاد داده

البته از نظر من دوست داشتن اصلا منطق حالیش نمیشه حتما که نباید مرد پیش قدم باشه امیدوارم این اقا مثل شوهر دوستم بیشعور نباشه

پس انتظار داشتید پسره بیاد برای من ناز کنه؟  از خداشم باشه  یخورده ناز میکرد دیگه جوابشو ...

میگم این از همین الان که میگه نمیشه کار کنی و اینا بعدا باهاش به اختلافای دیگه ای بر نمیخوری اخه.... نمیدونم ولی اگه من بودم که قبول نمیکردم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
کار خوبی کردی پا پیش گذاشتی ایول،انشالله خوشبخت و خوشحال باشین کنار هم،منم ۱۴ سال قبل پا پیش گذاشتم ...

گاهی راهی برای شما جواب میده اما امکان داره همون راه برای کسی بی راهه باشه

فرصت کم است، نجیب تر از آن باش که برنجانی...
اسی تا سه شب سرکاره ... کدوم موبایلی اخه تا این ساعت بازه ... من اگ ده شبم برم بسته ان بخدا همیشه سع ...

تا ۳ شب کجا گفته؟ وا کی تا حالا موبایلی  تا ۳ شب بازه!!

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 
2738
نمیدونم...شاید...

عزیزم بخدا منم ی مدت طولانی اصلا حالم خوب نبود!

خودش اومد با کلی ابراز علاقه.قبول کردم بعد گذاشت رفت چرا؟چون وقتی میگفتم بیا رسمیش کن میگفت میدوونمم بابات تو رو ب من نمیده!

غم دلت کم عزیز

بعدا نخواد باهاش تحت فشارت بذاره....ببین یه فکری دارم..یه عکسی براش بفرست که قبلا رو پروفایلات میذاش ...

همین کارو میکنم عزیزم 

حالا یک عکس خواسته ، اونم پسره بلاخره هزارتا ارزو و امید داره ، پسرا هم که دنبال زیبایین بلاخره 

منکه میگم یک عکس ساده و پوشیده به جایی برنمیخوره

ولی بهتره دیگه اگر اتفاقی افتاد اینجا چیزی نگم چون هرکس یک نظر متفاوت داره و با دید خودش نگاه میکنه

مثلا دوست پسر خودشون بگه عکس بفرست هزارجور عکس میفرستن ولی برای بقیه میگن فلانه چنانه

عزیزم همه قضاوتت کردن و چیزای منفی گفتن

کاش اصلا اسکرین نزاشته بودی

توروخدا از زندگیت لذت ببر و تو نی نی سایت بازش نکن

من خیلی خوشحالم که بهش گفتی 

خوشحالم که الان خوشحالی

انشالله که خوشبخت بشی این باور که پسرا دوسدارن

دخترا بهشون بی محلی کنن برای یسری درسته برای یسری نه

مثلا همسر من اینطوری نبود 

❤️ تِه خاطر جانِ دلبر بالا بِرمه صِداره تِه خاطر جانِ دلبر صِدا زَمبه خِداره ❤️                                   🍃 مازندرونه دله میدلبر منه شاهه اَره فاطی طلائه شرق و غرب مازرون وه می دل اتاهه اَره می دل بخواهه کل ایرون جمع بون می قلب پادشاهه می دلبر منه شاهه عشق و عاشقیمونم تا ابد بجاهه می دلبر منه شاهه 🍃 ❤️کیجا مازندرونیمه❤️
2706