2737
2739
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222730 بازدید | 2340 پست
نه عزیزم الان‌ درگیر این‌ موضوعم نمیتونم دیگه اگر باور نداری خداحافظ

😐😐

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بیخیال عزیزم همون تو اینستا هم میخوام برم پاک کنم چون میدونم حساسه اگر بفهمه شر میشه 

چقدر جدی گرفتی بابا همش فیلمشه

گاهی وقتا باید دیوونه بازی در بیاریم😌فقط واسه این که حال واقعیت رو بگیریم😎❤
11

این ژیگول میگول هارو ول کن بقول بعضی دوستان درس بخون بری دانشگاه دکتر مهندس گیرت بیاد .... وای خدای من سنت هنوز خیلی کمه اندازه دختر خالمی🌹🌸نیوفتی تو دور این مسخره بازیا بجاش بنده خوبی باش چون فقط خداست که میتونه به ما کمک کنه همیشه من اینو تو زندگیم به کار بردم که: جوری زندگی کن که هروقت جایی به خدا محتاج شدی ، روت باشه صداش کنی تا ازش کمک بخوای

دارم تلاش میکنم شاد و خوشبخت دو عالم باشم🌸🌷
2728
غلط کرده که قراره زنش شی این پسره ازون لاشیای روزگاره حالا ببین کی گفتم داره گولت میزنه دو روز دیگس ...

عزیزم حالا یک عکس خواسته چرا اینجوری رفتار میکنی

الان همه دختر پسرا راحت بهم عکس میفرستن

عزیزم حالا یک عکس خواسته چرا اینجوری رفتار میکنی الان همه دختر پسرا راحت بهم عکس میفرستن

خب پس چرا گفته باز؟؟؟ 

گاهی وقتا باید دیوونه بازی در بیاریم😌فقط واسه این که حال واقعیت رو بگیریم😎❤
چقدر جدی گرفتی بابا همش فیلمشه

نه راست میگم خوشش نمیاد عکسم روی پروفایل یا جایی باشه، قبل پیام دادنم عکس پروفایلمو پاک کردم که نبینه ولی اینستا رو پاک نکردم، خوبه که هنوز ایدی پیجمو نگرفته

2738

گوشت اهو منظورش خود اسی نبود  

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
حالا منم نفرستادم که اینجوری ترورم میکنی گناه دارم😥 اون از اقا اینم از شما

یبار یکی به من گفت عکس بفرست گفتم نمیفرستم، اونم چنان ادعای عاشقی کرد تا چند ساعت پیام میداد گفتمش آقا من اهل دوستی نیستم عکس هم نمی فرستم اونم که مطمئن شد نمی فرستم کلی فحش داد بلاکم کرد😐

یبار یکی به من گفت عکس بفرست گفتم نمیفرستم، اونم چنان ادعای عاشقی کرد تا چند ساعت پیام میداد گفتمش آ ...

خیلی زبون ریخت که بفرستم ولی نفرستادم هنوز

به نظرم یک عکس ساده و پوشیده حقش بیشتر نیست😁

خیلی زبون ریخت که بفرستم ولی نفرستادم هنوز به نظرم یک عکس ساده و پوشیده حقش بیشتر نیست😁

بعدا نخواد باهاش تحت فشارت بذاره....ببین یه فکری دارم..یه عکسی براش بفرست که قبلا رو پروفایلات میذاشتی کلا اینجوری بفرست....تا بعدا نتونه ادعایی داشته باشه یا بخواد با عکسات تو مواقع مشکلاتتون تهدیدت کنه تو هم راحت میتونی بگی از پروفایلت برداشته،،،غیر پروفایلی نفرستی براش بنظرم ...ولی هرجور خودت صلاح میدونی

2706