2733
2734
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222817 بازدید | 2340 پست
عزیزم منکه عکسام همه جا میذارم مشکلی ندارم  ولی به نظرتون حقش نیست یک عکس ازم ببینه؟ گناه داره ...

اینکه میگه باز باشه کمی بو داره قضیه

عکستو بزار ماهم ببینیم کنجکاو شدم 

💔💔💔
اسی جان بجای دلایل الکی  حقیقتو بهش بکو بگو اهل عکس نیستی تازمانی که همه چی رسمی بشه بخوادت ...

نمیدونم ولا میترسم سرد بشه ول کنه بره 

یک عکس ساده هم نفرستم که بیخیال بشه؟ 

عکسام تو اینستا هم هست

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آقای گرامی البته شما پسری ولی  چون اصرار داری ما شما رو دختر آزادی میبینیم 😂

عزیزم من بعد دوروز دیگه حوصله ندارم چیزیو ثابت کنم برای شما ، شک داری راهتو بکش برو وقتتم اینجا تلف نکن

عزیزم منکه عکسام همه جا میذارم مشکلی ندارم  ولی به نظرتون حقش نیست یک عکس ازم ببینه؟ گناه داره ...

درسته عزیزم ولی عکسی ک تو اینستا گذاشته میشع توفیرش زیاده با درخواست ایشون 

میتونس چن وقتی صبر کنه بعد بهت بگه ک عکس بدی

در کل ربطی نداره گلم شما عکست تو پیجت هست یا نیس. ایشون نباید سریعا اول رابطه اصرار بر عکس میداشت 

2742
نمیدونم ولا میترسم سرد بشه ول کنه بره  یک عکس ساده هم نفرستم که بیخیال بشه؟  عکسام تو ای ...

بعدا بهت نمیگه همونجور که برای من عکس فرستادی حتما برای بقیهذعکس میفرستی...این مکالمه خیلی ها داشتنا. باز خود دانی..

عزیزم من بعد دوروز دیگه حوصله ندارم چیزیو ثابت کنم برای شما ، شک داری راهتو بکش برو وقتتم اینجا تلف ...

شات نمیدی از پیام جدید؟؟؟

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  
نمیدونم ولا میترسم سرد بشه ول کنه بره  یک عکس ساده هم نفرستم که بیخیال بشه؟  عکسام تو ای ...

اگه واقعا بخواد با یدونه ندادن عکس سرد بشه بزار بشه 

عزیزم واقعا کاری نکن بعدش پشیمون بشی 

همه ی ما دوران مجردی اشتباهاتی کردیم که الان مث چی پشیمونیم 

خام نباش خواهشا 

💔💔💔
2740

تا از بودنش مطمئن نشدی عکستو در اختیارش قرار نده 

حداقل بزار ببینی کنار میاین با هم یا نه کات میشه رابطتون

باور نمیکنه میگه پس تماس تصویری بگیریم ببینمت قراره زنم بشی چه اشکالی داره

غلط کرده که قراره زنش شی این پسره ازون لاشیای روزگاره حالا ببین کی گفتم داره گولت میزنه دو روز دیگس که با گریه تاپیک میزنی ولم کرد حالا ببین

گاهی وقتا باید دیوونه بازی در بیاریم😌فقط واسه این که حال واقعیت رو بگیریم😎❤
چشم خاله🤍🙂

دختر تو هنوز خیلی بچه ای من الان 19 سالمه ولی اگه از حالا بری دنبال این چیزا و درسات بمونه تو سن واقعی و موقع حضور تو جامعه که موقع اصلی ازدواجته هیچ میمونی هااا درستو بخون پسرا تموم نمیشن اینا هم بخاطر ین بلوغه که داره میاد پایین رو نفس و هوسات هم کنترل داشته باش تا افسار گسیخته و سست عنصر و دم دستی نباشی

دارم تلاش میکنم شاد و خوشبخت دو عالم باشم🌸🌷
2706