2737
2734
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222730 بازدید | 2340 پست
راستش دیگه حال و حوصله فاز نصیحت ورداشتن ندارم 😐  ولی خودتم همچین بزرگ نیستیا عیب نداره قد می ...

الهیییییییی 

اره ب  خدا انقد نصیحت کردم تو نینی سایت نصیحت دونم دراومده

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مث منی تقریبا من تا ی سال دیگه یکم خودمو شرایطمو بهتر میکنم که کسی نتونه نه بگه بهم😅 اگه مونده بود ...

مثلا چیکار کنی؟ به منم یاد بده

دارم تلاش میکنم شاد و خوشبخت دو عالم باشم🌸🌷
2740
ولی قبول داری کلا خشنه یکم؟

در مورد اینکه خشنه یا نه،  من حسی نگرفتم 

حسم الان رفته به این سمت که پسره داره اسی رو سرکار میذاره

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::
منم شرایطم خیلی خوبه دندون پزشکم اون مهندسه ولی خب نمیدونم جوابش چیه

دانشجویی؟ کی فارغ التحصیلیت نزدیکه؟ چند سالته!! منم میخوام دندون بخونم😧😧😧 😭😭😭

دارم تلاش میکنم شاد و خوشبخت دو عالم باشم🌸🌷
در مورد اینکه خشنه یا نه،  من حسی نگرفتم  حسم الان رفته به این سمت که پسره داره اسی رو سر ...

اره حس دخترا اشتباه نمیکنه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
عزیزم سلام  من  ادم دوست پسر نیستم و تو محل کارمون آقایی هست یعنی چند روز پیش یه لیوان چا ...

خخخ  اتفاقا منم وقتی بهش پیام دادم گفتم اصلا نمیخوام باهات دوست باشم فقط خواستم بدونی بعد خودش با زور ازم شماره گرفت کلا ۴ ماه باهم بودیم ک واقعا خیلی اذیتم کرد و هرشب کارم گریه بود خودشم نبود سرباز بود بعدش ک اومد سریع اومد خواستگاریم 

من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟ من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟ تو اگر مستعد نوحه و آهی٬ چه به من؟ من اگر عاشق سنتور و ربابم ؛ به تو چه؟ تو اگر غرق نمازی٬چه کسی گفت چرا؟ من اگر وقت اذان غرقه به خوابم ؛ به تو چه؟ تو اگر لایق الطاف خدایی٬ خوش باش من اگر مستحق خشم و عتابم ؛به تو چه؟ دُنیا گر چه سراب است به گفتار شما ..من به جِد طالب این کهنه سرابم ؛به تو چه؟ ..تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم؛ به تو چه؟ من اگر ریش٬ سه تیغ کرده ام از بهر ادب . و اگر مونس این ژیلت و آبم ؛ به تو چه؟ تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی! من اگر دُردکش باده ی نابم ؛ به تو چه؟ تو اگر طالب حوری بهشتی٬ خب باش! من اگر طالب معشوق شبابم ؛ به تو چه؟ تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان. من اگر فارغ از روز حسابم ؛ به تو چه؟
اسی جان گلم طرف گوشت اهو میخوره یه جورایی خشنه انگار احساس نداره بی رحمه

گوشت اهو که منو دست انداخته بود ولی ربطش به خشن بودن رو نمیتونم پیدا کنم 

ولی حالا در کل میترسم یک وقتی عصبانی بشه کار دست خودش بده

2706