2737
2739
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222730 بازدید | 2340 پست

نمیدونم چرا حس میکنم پسره خیلی تمایل داره ولی با دست پس میزنه!

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
به نظر من کار استارتر صددر صد اشتباه بود یه پیشنهاد بچه گانه و ادامه اشم خیلی هول هولکی و ناجور… مث ...

میشه این هزار تا راهو به منم یاد بدی؟

شرایطم شبیه اسیه

التماس دعا دارم🥺 زندگیم گره خورده💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخی عزیزم خدا برات حفظشون کنه  منم عاشق بچم . دوس دارم برم زودی نی نی بیارم😇😇😇

انشاالله عزیزم بهترینارو برات آرزو دارم خوشبخت بشی گلم🥰🥰🥰😘😘😘

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
کلا ادم روانی یه بعد ی مدت دیدم کتاب نوشته گفتم دشمن ک نیستیم مث بچه ادم تبریک گفتم  گفت شما؟؟ ...

بعده اینکه دوباره اومد سمتت و تو بهش جواب رد دادی،  تبریک گفتی کتابو؟؟ 

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::
2728
نمیدونم عزیزم واقعا چی بگم ،به نظرم یه مدت برو مشاوره معلومه روحیه خیلی داغونه انشاالله همه چی حل می ...

مشاور برم چی بهش بگم هیچ راهش نیس ک برم امیدم به خدا بود ک اونم اهمیت نمیده بهم 🙁

مرسی انشالله 😞

2738
مشاور برم چی بهش بگم هیچ راهش نیس ک برم امیدم به خدا بود ک اونم اهمیت نمیده بهم 🙁 مرسی انشالله 😞

عزیزم بالاخره با حرفاش یکم روحیت و قوی میکنه،اینطوری ذره ذره آب میشی

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
اتفاقا کودن فکر و کوته فکر به تو و امثال تو میگن ک ذره ای برای خودشون ارزش قائل نیستن

عزیز من ازاول تاپیک همه پست هارو خوندم راجب این و بقیه  تاپیک ها هم هرکسی شرایطش ونظراتشون  فرق میکنه این بنده خداهم کار بدی نکرده ولی شرط شروط گزاشتن اول رابطه اصلا درست نبودولی شما از اول تاپیک هی اصرار دارید بگید اشتباه کرده و به همه کاربرا میخاید بفهمونید طرز فکر شما فقط صحیحه خب عزیز دل هرکس نظری داره هرکس شرایط خودش روداره فرهنگ ها متفاوته دلیلی نیس اینقد اصرار کنید ❤

🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺عضو گروه رز بنفش 💜وزن شروع ۷۳💜وزن فعلی ۵۰۰و۷۱💜وزن هدف ۶۰😎😊 توبالا شهر قلبم یه خونه لاتی دا

واقعا نفسم حبس شده بود وقتی چت هاتو خوندم استارتر 

من ندیده بودم همیچین موردی رو که اینطوری دو نفر بخوان وارد رابطه بشن.. اصولا ی مدت سر حرف باز میکنن و چراغ سبز نشون میدن بعد میگن فلانی ازت خوشم میاد تازه غ مستقیم. 

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706