2737
2739
عنوان

دلم به این زندگی خوش نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 1168 بازدید | 68 پست
میتونی از بچت بگذری؟

نه اصلا میتونم نوبتی کنم چون برای بچم پدر خوبیه براش کم نمیذاره

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین
الهی بمیرم برات بخداااااا من چند روزه نخوابیدم کارم گریه است 😭😭😭

خیانتش درچه حد بوده

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از شوهرم متنفرم دلیل موندم فقط دخترمه میترسم ازم بگیرتش

من شنیدم دختر تا هفت سال با مادره.

تا اون موقع هم بهت عادت کرده دیگه.

ازون گذشته،مردی که دنبال هرزگیه حوصله بچه نداره.

من و خدا💫
2728
من شنیدم دختر تا هفت سال با مادره. تا اون موقع هم بهت عادت کرده دیگه. ازون گذشته،مردی که دنبال هرز ...

فقط از خدا میخام دخترمو بهم بده مطمئنم اگه خدا بخواد با من باشه تموم دنیا نمیتونن ازم جداش کنن

خیانتش درچه حد بوده

جنسی 😭😭😭😭

بمیرم برا دل خودم که هزار تیکه شدو صداش درنیومد 😭😭😭

نمیدونم خدا ماهارو نمیبینههههههههه

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه امضام رودیدی واسه اینکه رنگش آبی بمونه دعا کنید نذر کردم بچم صحیح وسالم باشه وپسر باشه اسمش رو بزارم محمدحسین هر کی دعا کرد به حاجتم برسم بهم بگه منم براش آیة الکرسی بخونم من به دعای نی نی سایتیا اعتقاد دارم الهم عجل لولیک الفرج 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
نمیدونم چی بهت بگم عزیزم خودمم رنج دیده ام مثل تو و حالم از زندگی بهم میخوره

خیانت دیدی؟ جدا شدی یا موندی ؟ بچه داری؟

2738
جنسی 😭😭😭😭 بمیرم برا دل خودم که هزار تیکه شدو صداش درنیومد 😭😭😭 نمیدونم خدا ماهارو نمیبینهههه ...

منم خیانتش جنسی بوده  انقد ازش متنفر شدم ۱۰ ماهه تو خونسم بعد اون قضیه ولی دارم اب میشم دیگه

واقعاااااا…چطور میتونی عاشق مردی باشی که با یکی دیگس؟ خب آدم چندشش میشه.اه

عشق عقل و منطق سرش نمیشه خودمم میمونم مردی که سه سال بایکی دیگه است و بخاطرش داره عذابم میده چرا قلب من بخاطرش میثپه و دنیارو بدونش جهنم میبینم 😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه امضام رودیدی واسه اینکه رنگش آبی بمونه دعا کنید نذر کردم بچم صحیح وسالم باشه وپسر باشه اسمش رو بزارم محمدحسین هر کی دعا کرد به حاجتم برسم بهم بگه منم براش آیة الکرسی بخونم من به دعای نی نی سایتیا اعتقاد دارم الهم عجل لولیک الفرج 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
جنسی 😭😭😭😭 بمیرم برا دل خودم که هزار تیکه شدو صداش درنیومد 😭😭😭 نمیدونم خدا ماهارو نمیبینهههه ...

دختر جان خدا به تو هم زبون داده،برو بهش بگو فهمیدی.

شاید پشیمون شد،خودشو جمع کرد.

من و خدا💫
بازم عاشقشی؟

اره عاشقشمممممممممم کاش ازش متنفر میشدم اونجوری زندگی برام راحتر بود بی اهمیت بهش میتونستم بچه هام رو بزرگ کنم اصلانم برام اهمیت نداشت کاراش ولی نمیدونم خدا این عشق رو چه جوری تو قلبم جا داده که حاضرنیستم قیدشو بزنم 😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق عقل و منطق سرش نمیشه خودمم میمونم مردی که سه سال بایکی دیگه است و بخاطرش داره عذابم میده چرا قلب ...

عادت کردی بهش دوسش نداری 

منم خیانتش جنسی بوده  انقد ازش متنفر شدم ۱۰ ماهه تو خونسم بعد اون قضیه ولی دارم اب میشم دیگه

ای خداااااا فک میکردم من فقط دارم این درد بزرگ رو تحمل میکنم 😔😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706