2726
عنوان

دلم به این زندگی خوش نیست

1157 بازدید | 68 پست

انقد بیزارم از این زندگی که حتی انگیزه ندارم یه لیوان بخرم برای خونم

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین
خوب چرا

شوهرم خیانت کرده بخاطر بچم فعلا صبر کردم ولی تا کی میشه اینجوری ادامه داد

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق داری عزیزم ولی با بی انگیزگی هیچی دریت نمیشه

تو خوب یا بد باشی ادن کارش میکنه و بخودش بد نمیگذرونه

نادیده بگیرش، فکر کن فقط خودت و بچتی. فکرکن همچین ادمی وجود نداره سخته ولی شدنی اونوقت وقتی اون نباشه چیکارمیکتی همون کارا بکن بااین تفاوت ک دیگه دغدغه خرج نداری یکی هست

بخودت برس، ی کلاس برو، کاری ک خوسحالت میکنه انجام یده

اون لایق این نیس غصه بخوری خودتا عذاب بدب

2728
حق داری عزیزم ولی با بی انگیزگی هیچی دریت نمیشه تو خوب یا بد باشی ادن کارش میکنه و بخودش بد نمیگذرو ...

اجازه ندارم هیچ کلاس و جایی برم حتی گواهینامه اجازه هیچ پیشرفتی رو بهم نمیده حتی اجازه نمیده تا مغازه برم

اجازه ندارم هیچ کلاس و جایی برم حتی گواهینامه اجازه هیچ پیشرفتی رو بهم نمیده حتی اجازه نمیده تا مغاز ...

خوبذاینترنتی ی هنری یاد بگیر یا توروش دربیا 

بگو من ک زندانی تو نیستم

یکم بخودت بیا حس میکتم خودتا باختی واعتماد به تفست گرقته

محکم باش

اجازه ندارم هیچ کلاس و جایی برم حتی گواهینامه اجازه هیچ پیشرفتی رو بهم نمیده حتی اجازه نمیده تا مغاز ...

تورو تو خونه حبس کرده خودش میره خانم بازی…..😡

تو هم صبر میکنی☹️مگه زمان قاجاره

چار روز قهر کن برو خونه بابات تکلیفتو معلوم کن

من و خدا💫
حق داری عزیزم ولی با بی انگیزگی هیچی دریت نمیشه تو خوب یا بد باشی ادن کارش میکنه و بخودش بد نمیگذرو ...

چه نصیحتای قشنگی کردی گلم.

اما این روشی که شما میگی برا یه زن جوون جواب نمیده،برا بالای ۵۰سال جواب میده.

اگه این شدنی بود اینهمه زندگی سر خیانت مردا از هم نمیپاشید.هیچ زنی از دل خوشش جدا نمیشه

من و خدا💫
تورو تو خونه حبس کرده خودش میره خانم بازی…..😡 تو هم صبر میکنی☹️مگه زمان قاجاره چار روز قهر کن برو ...

میخام برم یه ترس جلومو گرفته نمیدونم کی میشکنه این ترس

چه نصیحتای قشنگی کردی گلم. اما این روشی که شما میگی برا یه زن جوون جواب نمیده،برا بالای ۵۰سال جواب ...

اتفاقا منم خیلی احساسیم نمیتونم اونجوری زندگی کنم عین مرده های متحرک

بچه داری؟

بعضی خانوما اینجا مشاوره های عجیبی میدن چن روز پیش یه خانومی میگفت جدا نشو بچت گناه داره توام خیانت کن تا سبک شی

بامن هم دردی منم شوهرم بهم خیانت کرده بقران شب و روز ندارم 😭😭😭

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه امضام رودیدی واسه اینکه رنگش آبی بمونه دعا کنید نذر کردم بچم صحیح وسالم باشه وپسر باشه اسمش رو بزارم محمدحسین هر کی دعا کرد به حاجتم برسم بهم بگه منم براش آیة الکرسی بخونم من به دعای نی نی سایتیا اعتقاد دارم الهم عجل لولیک الفرج 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2706