2737
2739

بیان راهکار بدهند برای رهایی از حسادت .لطفا نصیحت نکنید خودتونم یه عیبهایی دارید ک دوس ندارید نصیحت بشنوید.لطفا نیاید بگید منکه اصلا حسود نیستم.خوش به حالتون.

من فهمیدم ک باید خودمون و خانوادمون و امکانات زندگیمونو با دیگران مقایسه نکنیم ولی چه جوری؟من مدام این کار رو میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

استعداد هاتو بنویس و سعی کن حتما کارهایی که علاقه داری انجام بدی

برای فردی که بهش حسودی میکنی دعا کن

ضررهاشو با خودت مرور کن به خودت بگو که خوب من بهش حسودی کنم خودم بیشتر عذاب میبینم و هیچی هم تغییر نمیکنه ولی اگه تلاش کنم اوضاع خیلی فرق داره 🙃

بهترین نسخه خودت باش🤞
2738

عزیزم حسادت یه امر طبیعی هست من مشاوره خوندم ، انگلستان زندگی میکنم حسادت وقتی تصعید میشه میشه غبطه خوردن که منجر به پیشرفت میشه پس یک بعد خوب داره اما بعد بعدش اونجا هست که ما داشته های خودمونو کم ببینیم داشته های دیگران رو زیاد و نگاهمون دائم به بالا دست باشه  این  کمک نمیکنه که هیچ اوضاعمونو بدتر میکنه بهترین کار درست کردن دفترچه ای هست که داشته های مثبت رو توش بنویسید و هربار با نگاه به یک فرد حسودیتون شد از خودتون بپرسید من جه ویژگی هایی دارم که ممکنه دیگران به اونها حسودیشون شه

به این فکر کن که با حسادت فقط حال خودتو خراب میکنی ؛ فایده دیگه نداره. به جای حسادت ؛ سعی و تلاشتو بیشتر کن تا به مثلا موفقیت اون فرد برسی

میدونی چرا حالم خوبه ؟چون تاحالا از حال خوب کسی حالم بد نشده            بهترین ها رو برای اطرافیانت بخواه ؛خدا خیلی مهربونه ؛ بهترین ها نصیبت خواهد شد   قووووول 
همه حسادتو دارن خیلیا نشون میدن خیلیام تو خودشون میریزن .من میزان حسادتم کمه اما دارم چون تو اون لحظ ...

منم خیلی کم بود حسادتم.ولی الان یه ساله خیلی زیاد شده.نمیدونم چرا😳

عزیزم حسادت یه امر طبیعی هست من مشاوره خوندم ، انگلستان زندگی میکنم حسادت وقتی تصعید میشه میشه غبطه ...

اوهوم.واقعا ممنونم.این شد یه راهکار عالی و اصولی و کاربردی .ممنون.پس بنویسم چی دارم ک دیگران ممکنه حسودیشون بشه درسته؟

2706