2737
2739
عنوان

فقط کسانی ک یه زمانی حسادت میکردن و حالا خوب شدن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1723 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش من به خواهرم حسودی میکنم و اینکه فکر میکنم هیچ جوری دیگه نمیتونم به اون برسم و در گذشته اون از ...

دید ابعادی خیلی کمک میکنه

من قبول دارم که خواهر شما در برخی از موارد از جمعه مالی و .. شاید خیلی بالا تر از شما باشه اما از طرفی هم شک ندارم چیزهایی هست که شما توی اونها خیلی بالاتر از اون هستید و اون قبلا مثلا شاید گفته باشه حتی که کاش فلان رفتارم مثل تو بود به عنوان مثال میگم

این کمک میکنه که ما مطمئن باشیم حسودی میکنیم قبول

ولی حتی همونایی که بهشون حسودی میکنیم چیزهایی در ما هست که

میتونه باعث حسودی اونا بشه

موضو اینه ما منحصر به فرد افریده شدیم و چیزهای زیاد قشنگ و ارزشمندی داریم که فقط و فقط مختص ماست

ارزشمندی شما تو پول ، درس خوندن، و زیبایتون نیست چهارچوبایی که به غلط مارو داخلش کردن و ما به نسبت اون چهارچوبا حسودیمون میشه 

واقعیت اینه که همه ما ارزشمندیم ، زیباییم و روح خدا درما جریان داره همه ی ما ویژگی های قشنگ و قابل ستایشی داریم و باید خودمونو بی قید و شرط با همه کمتر بیشتریامون ببینیم و همون کمتر بیشتریارو دوست داشته باشیم چون ما یک نسخه بینظیر در تمام خلقت از نوع خودمون هستیم

.

وقتی خودمونو میپذیریم و ارزشمندی خودمونو  وقتی هزاران هزار ادمی که تو خیلی چیزها کمتر از ما هستن و ارزو دارن لحظه ای جای من و شما باشن رو مد نظر میاریم

میبینیم که زندگی برای همه نداشته های زیادی داره چون دست بالا دست زیاده و اونجا میفهمیم زندگی خاکستریه 

یه جایی حسودی میکنیم 

یه جایی  به ما حسودی میکنن

و در نهایت چیزی که می مونه اون رابطه ایه که من با خودم پیدا میکنم

یعنی دوست داشتن بی قید خودم با همه ی کمی هام از بقیه با همه ی بیشی هام از بقیه و این حس رهایی ایجاد میکنه

ببخشید واقعا خیلی طولانی شد

همیشه تو دنیا افرادی هستند که از تو کمتر عیب و نقص دارند و حتی کسانی هستند که از اونا بی عیب و نقص تر باشن پس اگه قراره همیشه ادامه داشته باشه چه اهمیتی داره؟

به نظرم فقط تجربه و گذر زمان اینو بهت میفهمونه

روی یه تیکه سنگ متحرک توی یه جسم شکننده و یک بار مصرف وسط ناکجا اباد جهان هستی و اصلا هم نمیدونیم چرا و چطور
2728
دید ابعادی خیلی کمک میکنه من قبول دارم که خواهر شما در برخی از موارد از جمعه مالی و .. شاید خیلی با ...

اختیار دارید.من ممنونم ازشما که مجانی علم و آگاهیتونو در اختیارمون قرار دادید.باتوجه به اینک شما مشاورید میتونم نام کاربریتونو سیو کنم ک اگه سوالی برام پیش اومد ازتون بپرسم خانم گل؟