2737
2739
عنوان

لطفا بیاینن

| مشاهده متن کامل بحث + 140 بازدید | 29 پست
منظورم اشکالی ندارد با این شرایط

آهان خیلی ممنون😿🌸🌸

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙
همه مامانا از حرفایه اطرافیانشون میترسن مامان منم مثل مامان توعه ولی خب حق دارن😒

ببین چن روزی شیفت صبح رفتم ولی چون پسرشم صبح ها هست دیگه خیلی خیلی معذب میشدم گفتم شیفت عصر چون همه خانومن حالا شما اگه بودین چیکار میکردین؟؟؟؟

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خو فروش فقط عصر ها زیاده که صبح ها خیلی خلوته 

اره ولی مامانم میگه مردم راجبت فکر بد میکنن...شما اگه باشید راجبم فکر بد میکنید؟؟؟

2728
ببین چن روزی شیفت صبح رفتم ولی چون پسرشم صبح ها هست دیگه خیلی خیلی معذب میشدم گفتم شیفت عصر چون همه ...

نظر من شیفت شب خوبه 

ولی 🤔🤔🤔🤔

همون صب برو تو😆

Pv🔒درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز✌😁
نظر من شیفت شب خوبه  ولی 🤔🤔🤔🤔 همون صب برو تو😆

شیفت صبح خیلی معذب میشم بخدا وای 

حقوقش چقدره عزیزم؟

ماه اولش ک الان من میرم خیلی خیلی کمه ولی از ماه دوم گف ماهیی ۷۰۰

2738
اره ولی مامانم میگه مردم راجبت فکر بد میکنن...شما اگه باشید راجبم فکر بد میکنید؟؟؟

من نه ولی مردم بعضیاشون خودشون مریض اند والکی دنبال حرفن نمیتونی دهنشونو ببندی

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏
من نه ولی مردم بعضیاشون خودشون مریض اند والکی دنبال حرفن نمیتونی دهنشونو ببندی

باشه خیلی ممنون 😿🌸

پس هر کدومو راحتی برو 😉حرف مردمم مهم نباشه برات

باشه خیلی ممنون ک وقت گذاشتی🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🏵🏵🏵🏵🏵🌹🌹

ن منظورش اینه مردم راجبم فکر بد میکنن اگه بفهمن شیفت عصر برم و تا دیر وقت خونه نباشم 😐

ببخشید ولی در دهن مردمو نمیشه بست هرکاری بکنی باز یکی پیدا میشه یه چیزی بگه پس اهمیتی نده و کاری که فکر می‌کنی درسته بکن ما نیومدیم که برای مردم زندگی کنیم کار درست و خوب رو بکن بقیه خوشحال شدن چه خوب نشدنمم متاسف باش براشون و توجه نکن

ببخشید ولی در دهن مردمو نمیشه بست هرکاری بکنی باز یکی پیدا میشه یه چیزی بگه پس اهمیتی نده و کاری که ...

خیلی ممنون اره واقعا همینطوره

واقعا مامانم میگه اشناهامون اینا راجبت چ فکری میکنن بعد شما اگه یه دختر اطرافتون شیفت عصر کار کنه ر ...

عزیزم چند سالته که همچین طرز فکری میاد به ذهنت. اصلا چیز بدی نیست. خانم هایی هستن که پزشک یا پرستارن شب تا صبح شیفت وایمیسن. یه سری خانم هستن خلبان یا مهماندار هستن هر ساعت از شبانه روز که پیش بیاد باید برن سرکار. تازه هی از این شهر به اون شهر میرن. به نظرم ذهنت رو بسته نگه ندار. اگه کارتو دوست داری و لذت میبری هر ساعتی هست برو حتما ادامه بده. به دنبال حرف مفت مردم نباش وگرنه هیچوقت پیشرفت نمیکنی

2706