2737
2739
عنوان

لطفا بیاینن

140 بازدید | 29 پست

لطفا صادقانه بگین ...‌من بایدشیفت عصر برم سرکار (فروشندگی) از ساعت ۴ تا ۱۰ صاحبشم خانم و آدم مطمئنی دختر یکی از اشناهامونم همونجا کار میکنه بعد الان مامانم میگه شیفت عصر نرو بده ب نظر شما دختر بده شیفت عصر کار کنه بده؟؟محیطشم زنانه هست یعنی همه همکارام بعد از اونطرفم خود خانمه میرسونه همه شاگرداشو ولی مامانم میگه شیفت عصر بده خودمم شک کردم الان نمیدونم چیکار کنم

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙

برو

اگه قراره اتفاق ناگواری تو محیط کار پیش بیاد ربطی به شیفت نخواهد داشت

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چه کاریه کدوم شهر

کرمان فروشندگی 

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙
2731
برو اگه قراره اتفاق ناگواری تو محیط کار پیش بیاد ربطی به شیفت نخواهد داشت

ن منظورش اینه مردم راجبم فکر بد میکنن اگه بفهمن شیفت عصر برم و تا دیر وقت خونه نباشم 😐

ن منظورش اینه مردم راجبم فکر بد میکنن اگه بفهمن شیفت عصر برم و تا دیر وقت خونه نباشم 😐

شما هرطوری باشی مردم حرف مفت میزنن

بیخیال

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2738
نه خوبه کع

واقعا مامانم میگه اشناهامون اینا راجبت چ فکری میکنن

بعد شما اگه یه دختر اطرافتون شیفت عصر کار کنه راجبش فکر بد می کنید؟

با این شرایطی که گفتین نه

واقعا چراااا؟؟

شما هرطوری باشی مردم حرف مفت میزنن بیخیال

دقیقا 

واقعا مامانم میگه اشناهامون اینا راجبت چ فکری میکنن بعد شما اگه یه دختر اطرافتون شیفت عصر کار کنه ر ...

خب واقعا اگه فکر بد میکنن 

شیفت صب برو 😒

خب نه چرا باید فکر بد کنیم😐

Pv🔒درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز✌😁
خب واقعا اگه فکر بد میکنن  شیفت صب برو 😒 خب نه چرا باید فکر بد کنیم😐

نمیدونم مامانم میگه کلا تو مغز منم از بس گفت الان دو دل شدم 

نمیدونم مامانم میگه کلا تو مغز منم از بس گفت الان دو دل شدم 

همه مامانا از حرفایه اطرافیانشون میترسن

مامان منم مثل مامان توعه

ولی خب حق دارن😒

Pv🔒درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز✌😁
2706