2737
2734
عنوان

خودکشی

| مشاهده متن کامل بحث + 9240 بازدید | 643 پست
مرگ ،مرگ هست فرقی نداره خودکشی باشه یا هرچی مرگ باشه من راضی حالا خودکشی یا .... فقط مرگ باشه تموم ش ...

به نظرت الان من چی بگم 😮😐😐؟؟؟ 

اَ اون دورا میاد بو تو😎😀 زومن گرگا همه رو تو 😎😀 اکیپ همه لات و لوتو 😎✌🏻😀 یعنی تو فقط بزن سوتو 😎😀  این فیکارو اَ من دور کن 😎😀 فقط اورجینالا رو جور کن 😎😀 یه لحظه منو بو کن 😂😎😀بویه موفقیته چشم حسودا رو کور کن 😎😀 الان من رسمن توپم😎😂 تازه رسیدم فضا بودم 😂😎😀 تیپم سر تا پا سیاه 😎😀که مچ کنم با فانتزیام😎😀
از گفتار ناراحت نیستم از برخورد وقتی هر سال دعوا دارن برای چی ۴ تا بچه آوردن  شما جیز خاصی نمی ...

آخ قلبم، معلومه خیلییییییی سختی کشیدی   

کاربری اولم،عضویت: 1388/01/10-تجربیات افراد از افزایش قد در تاپیکافزایش قد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تا توانی دلی به دست اور که چیزی زیبا تر از این من پیدا نکردم 

دل شکستن هنر نمی باشد 

اره قشنگه 🙃 

ولی خوب چیزهای قشنگ تری هم  هست🙂

اَ اون دورا میاد بو تو😎😀 زومن گرگا همه رو تو 😎😀 اکیپ همه لات و لوتو 😎✌🏻😀 یعنی تو فقط بزن سوتو 😎😀  این فیکارو اَ من دور کن 😎😀 فقط اورجینالا رو جور کن 😎😀 یه لحظه منو بو کن 😂😎😀بویه موفقیته چشم حسودا رو کور کن 😎😀 الان من رسمن توپم😎😂 تازه رسیدم فضا بودم 😂😎😀 تیپم سر تا پا سیاه 😎😀که مچ کنم با فانتزیام😎😀
من همونم که برای ارز ازم سوال کردین خودکشی خیلی بده من پدرم خودکشی ناموفق داشت😥😥 اینکارو نکن پا ...

بله متوجه شدم 

از دست همین اطرافیان هست خستم 

از همچی از زندگی من خودکشی نا موفق داشتم تعداد بالا 

حوصله اصلا زندگی رو ندارم ببخشید سر کارم شب میتونم بیام فعلا

بله متوجه شدم  از دست همین اطرافیان هست خستم  از همچی از زندگی من خودکشی نا موفق داشتم ت ...

دکتر رفتی؟ شده دکتر عمومی بری هم برو ولی روانپزشک بهتره؟ کدوم شهری؟ اصفهان اگه هستی برو پیش منیره طباطبایی

یه تاپیک دارم عنوانش اینه: برای خانمی که نوشته بود می‌ترسه باباش خودکشی کنه نوشتم:

توش ماجرای بابامو توضیح دادم

من فکر میکنم فشار زندگی و اینکه دوست داری به جایی برسی افسردت کرد یا چی؟ حرف بزن خالی بشی

الکتروشک درمانی هم برای بابام انجام شد که برای درمان سریع افسردگی هست

در هر صورت باید دارو مصرف کنی پسر گل

2738
دکتر رفتی؟ شده دکتر عمومی بری هم برو ولی روانپزشک بهتره؟ کدوم شهری؟ اصفهان اگه هستی برو پیش منیره طب ...

من دفعه اخر که خودکشی کردم یک ماه بیمارستان اعصاب روان بستری شدم بگذریم شاید تو یک فرصت شد در موردش حرف بزنیم البته تو تاپیک هام گفتم 

بله شوک دادن رو شنیدم و دیدم فرقی برای من نداره کلا از زندگی زده شدم نه کسی برام مهم نه چیزی فقط میخوام بمیریم از زندگی تموم شه

من دفعه اخر که خودکشی کردم یک ماه بیمارستان اعصاب روان بستری شدم بگذریم شاید تو یک فرصت شد در موردش ...

نزن این حرفو 🥺

کاش دنبال درمان میرفتی فعلا از فکر سرمایه گذاری بیا بیرون به نظرم الان باید روی سلامت روحیت سرمایه گذازی کنی خودتو بسازی چیزای حال خوب کن پیدا کن گوش کن پادکست اینا

حتما با مشاور حرف بزن تحت نظر دکتر باش دارو بخور. کارایی که حالتو خوب میکنن انجام بده

یه مدت از فکر پس انداز بیا بیرون خرج خودت کن. گفتی سرکارم میری

موقعی که یه روحیه خوب پیدا کردی اموزش ارز دیجیتال و سرمایه گذاری توش هم پیدا کن ببین

بعدم حتی یه غریبه هم از خودکشی یه ادم ناراحت میشه دیگه چه برسه به خانواده😭

پادکست ناجی هم گوش بده دوست داشتی

نزن این حرفو 🥺 کاش دنبال درمان میرفتی فعلا از فکر سرمایه گذاری بیا بیرون به نظرم الان باید روی سلا ...

آره  سر کار میرم تا شب بیرون میمونم خونه باشم عصبی میشم 

پادکست زیاد شنیدم 

اصلا به مشاوره و قرص اعتقادی ندارم یک ماه بستری بودم کاری نتونستم بکنن 

میدونم من خودم از خودکشی یکی نارحت میشم ولی بهش بع ش حق میدم من واقعا دیگه ازندگی خسته شدم 

جوری که یا باید کلا از خانواده جدا شم یر به کوه بزارم کسی رو نبینم یا خودکشی البته به خودم شک دارم تنها بشم حتما باز خودکشی میکنم

عزیزم پیام من جنبه ن قضاوت داره ن هیچی چون خودم حال بد و شرایط بد رو تجربه کردم اما اینا چیزایی ک فهمیدم 

بدن دربرابر مرگ و آسیب خیلی مقاومت میکنه و واقعا تمام تلاشش واس زنده نگه داشتن انجام میده پس خودکشی همیشه باعث مرگ نمیشه و خیلی وقتا آسیب‌های جبران ناپذیری واس طرف ایجاد میکنه و همه چیز رو ممکنه صد درجه بدتر کنه 

من نمیدونم واقعا گاهی حتی خودکشی هم مارو از چیزی ک اذیت میکنه نجات میده یا ن 

اما یه آرزوی خوب یه دعای خیر حتما 

انشالله ک خدا از مسیرش در زمان درستش گره از کارت باز کنه و مسیرش برات روشن کنه هرچند ک شاید تو ذهنت محال باشه ولی امیدوارم ممکنش کن واست🙂💗

در گذرگاه زمان خیمه شب بازی دهر روز ها با همه تلخی و شیرینی خود میگذرند عشق ها می میرند رنگ ها رنگ دگر میگیرند و فقط خاطره هاست که چه تلخ و چه شیرین دست ناخورده به جا می مانند ...
کاش قرص رو ترک نکنین😥 

اصلا نمتونم بخورم من حتی وقتی بستری بودم تا جایی میشد وقتی قرص میدادن سعی می‌کردم جایی از دهنم نگه دارم وقتی دکتر خارج میشد از دهانم خارج میکردم هیچ اعتقادی به دارو های شیمیایی ندارم 

از هرچی ساخت بشر باشه و شیمیایی باشه متنفرم 

2706