2733
2739
عنوان

ارمان و غزاله(کسی از اشناهاشون اینجا هست؟)

| مشاهده متن کامل بحث + 28755 بازدید | 225 پست
به نظرم اون قصیه‌ش فرق میکنه اینکه ادم با ماشین تصادف کنه چیزیه که ممکنه خدایی نکرده برای هرکسی پیش ...

آره صددرصد که فرق میکنه، اون بیچاره چون گواهینامه نداشته و انگار مسابقه می‌داده اینقد حکم بهش دادن

هر چقدر میگذرد بیشتر یقین پیدا میکنم دیگر هرگز لحظه هایمان مثل آن گذشته ی قشنگمان هفت رنگ نخواهد شد! همه چیز این زندگی تا ابد غرق تاریکی ست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم چند سال پیش بهش گفتم نبخش ولی با مردن اون ادم چیزی برنمیگرده  و ممکنه به ارامش ...

به کی گفتین نبخش؟؟!!

اصلا بحث من آرامش خانواده دختر و این چیزا نیست 

مهم تر ازینا جنبه عمومی جرم هست که با بخشش اینا قبح این کارا میریزه و بقیه هم فکر میکنن اراه دیگه هر غلطی بکنن آخرش یه عده راه میافتن رضایت میگیرن واسشون

در مدت ۳ سالی که عضو نی نی سایت بودم بیش از ده بار قطع دسترسی شدم. این بود آرمانهای ما؟😁
واقعا بعضی پست ها رو آدم میبینه غم و غصه میگیردش خدایا قضاوت ما رو به خلق خودت ننداز که هیچ مهربونی ...

عزیزم‌ خودت رو بزار جای مادرش واقعا میبخشی‌ حتی بچت قبر نداشته باشه بری سرخاکش‌ گریه کنی

2731
عزیرم تو این دعواها که میگید زیاد اتفاق میفته کم پیش میاد طرف مقابل رو بکشن بذارن تو چمدون بذارن سطل ...

چطوری انقدر مینویسید حال داریدا

کم خودمون بدبختی داریم بخاطر دوتا چلغوزم دعوا کنیم 

دیگه ریپلایم نکن 

خدافظ

دوستان یه سوال. مگه همو دوست نداشتن ؟؟؟چرا باید به قتا برسونه .؟؟ من برام سوالِ ‌

غزاله میخواسته کات کنه

رفتن صحبت کنن پسره عصبانی شده هولش داده سرش خورده به تخت بعدم با میله بارفیکس زده تو سرش

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بدبخت؟!!! زده دختر جوون مردم رو کشته حتی جنازه س رو هم نتونستن خاک کنن بعد پرو پرو نشسته تو زندان د ...

چطوری انقدر مینویسید حال داریدا

کم خودمون بدبختی داریم بخاطر دوتا چلغوزم دعوا کنیم 

دیگه ریپلایم نکن 

خدافظ

2740
ولی به نظر من نباید اعدام بشه حداقل نه تا زمانی که از غزاله آدرسی نداده آخه من یه جا خوندم بعد از مر ...

نه بابا شایعه پراکنی میکنن

دفترشو تمدید کردن چون امید داشتن زنده پیدا میشه برمیگرده

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمی فهمم وقتی پیدا شدن جنازه یا آثارش رو شرط بخشش گذاشتن، چرا پسره برای نجات جونش نمی گه کجاست. شاید ...

اره دیگه.

مثل اینکه پدر و مادر پزشکن و میگن اونا با توجه به عملشون جسد رو طوری از بین‌بردن که چیزی ازش نمونده.

چشمای منم آبیه متمایل به قهوه ایه،ولی دیگه خیلی متمایله    
غزاله میخواسته کات کنه رفتن صحبت کنن پسره عصبانی شده هولش داده سرش خورده به تخت بعدم با میله بار ...

از عمد نزده‌ میله بارفیکس رو‌‌ زده دیگه اگه هلش داد سرش خورد بی هوش شد سریع زنگ‌ میزد اورژانس‌ ن اینکه بزنه بکشه اگه فقط هل‌ دادن بود از عمد نبود ولی بعدش با میله زده کشته رو چی میگین

عزیزم اعدام فقط واسه درس عبرت گرفتن بقیه هست

مگه اینهمه اعدام کردن تاحالا برا بقیه درس عبرت شد؟؟؟

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
2706