2737
2739
درست میگه اگه بخاین بفروشن باید مالیات بدن دولت

چند درصد مالیات؟

به بچه های زن دایی بیوه بعد مرگ ‌مادربزرگم ارث میرسه؟

کاری نداره که پاشو :💥نماز بخون💥نماز بخون💥نماز بخون💥 نماز بخون💥نماز💥نماز💥نماز 💥گوشی زمین ، الان پا شدم یا الله💓من رفتم نماز 😍😇  🌸 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  🌸لینک حذف تاپیک کلیک کنید راه درمان : 🍎 تنبلی تخمدان توسط متخصص مجرب》 کافیه دوران پریودی wc میرید خودتونو نشویید البته پشت موردی نداره ، پیف پیف نکنید من تجربه مو گفتم متخصص گفته 🍎 یبوست 》دایما بیسکویت جمانه سبوس دار بخور محل فروش: فروشگاه های زنجیره ای هایپر مارکت ها و دیج.ی کالا معمولا هست شایدم اکالا انلاین  🍎معده درد : ابلیمو و کلا ترشی جات نخورید   طبق تجربه ی خودم درمان نسبی کرونا 》 اب نخود نذر انرژی مثبت 》انرژی مثبت بفرست انرژی مثبت دریافت کن🌸 من خیلی مهربانم و خدا عاشقمه😍 شما چطور؟🙂👑💓اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 👑💓السلام علیک یا امام رضا علیه السلام👑 💖السلام علیکم یا کل ائمه السلام علیهم👑💓 اللهم عجل لولیک الفرج💓👑😍😍😍  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به روزگار ناسزا مگوييد؛ زيرا خداوند مى فرمايد : روزگار من هستم 😐😔. شب از من است و من آن را نو مى كنم و كهنه مى گردانم.  🌃🌄💒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وانه هرچی داره ب بچه هاش میرسه انحصارورثه میشه دولت چیکارس

دولت مالیات سنگینی از ارث میگیره

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪

پس سهم شماها چی؟! 

تازه از لحاظ قانونی هیچ ارثی نباید به زندایی و بچه هاش برسه اما انسانی نیست ولی ایشون هم خیلی روش زیاده همچین چیزیو بیان کرده

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین...💚لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم
2728
دولت چرا؟ استارتر دایی تون چون فوت شدن زودتر از پدر ومادر، ارث نمیبرن احتمالا میخواد تکلیف سهم بچش ...

خوب اگر اینم بخواد چیز بدی نیست قانون ما تو این زمینه بیخوده بالاخره حق اون بچه ها هم هست اما اینکه دولت درصد برمیداره هم کاملا درسته مالیات بر ارث هست

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
اونوقت چرا دولت الکی 30 درصد مال بقیه رو صاحب میشه؟ الکی میگه به نظرم چون طبق قانون چون شوهرش زودتر ...

دولت مالیات سنگینی از ارث میگیره تقریبا یک سوم

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
چند درصد مالیات؟ به بچه های زن دایی بیوه بعد مرگ ‌مادربزرگم ارث میرسه؟

اگه بخاین طبق قانون برین نه مگه اینکه خودشون بخان بدن قبل مرگ

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم...
2738
مگه شما شلغمین؟ خب به مادر شما میرسه و سایر خواهر برادرها

به بچه های زن بیوه  چی؟

البته بچه هاش بالای ۴۰ سالشونه و فوق پولدارند

کاری نداره که پاشو :💥نماز بخون💥نماز بخون💥نماز بخون💥 نماز بخون💥نماز💥نماز💥نماز 💥گوشی زمین ، الان پا شدم یا الله💓من رفتم نماز 😍😇  🌸 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  🌸لینک حذف تاپیک کلیک کنید راه درمان : 🍎 تنبلی تخمدان توسط متخصص مجرب》 کافیه دوران پریودی wc میرید خودتونو نشویید البته پشت موردی نداره ، پیف پیف نکنید من تجربه مو گفتم متخصص گفته 🍎 یبوست 》دایما بیسکویت جمانه سبوس دار بخور محل فروش: فروشگاه های زنجیره ای هایپر مارکت ها و دیج.ی کالا معمولا هست شایدم اکالا انلاین  🍎معده درد : ابلیمو و کلا ترشی جات نخورید   طبق تجربه ی خودم درمان نسبی کرونا 》 اب نخود نذر انرژی مثبت 》انرژی مثبت بفرست انرژی مثبت دریافت کن🌸 من خیلی مهربانم و خدا عاشقمه😍 شما چطور؟🙂👑💓اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 👑💓السلام علیک یا امام رضا علیه السلام👑 💖السلام علیکم یا کل ائمه السلام علیهم👑💓 اللهم عجل لولیک الفرج💓👑😍😍😍  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به روزگار ناسزا مگوييد؛ زيرا خداوند مى فرمايد : روزگار من هستم 😐😔. شب از من است و من آن را نو مى كنم و كهنه مى گردانم.  🌃🌄💒
خوب اگر اینم بخواد چیز بدی نیست قانون ما تو این زمینه بیخوده بالاخره حق اون بچه ها هم هست اما اینکه ...

بله عزیزم درسته، من خودم پدرم فوت شد،،پدربزرگم زنده بوداز ارث پدرم سهم میبرد، چند روز بعد پدربزرگم فوت شد، عمه و عموها ادعای ارث میکردن، میدونم خودم اینا رو که زنداییش با چه دردسرهایی قراره رو در رو شه، بدون منظور نوشتم

2706