2733
2734
عنوان

اسکراب بدن قهوه 😍😍

5591 بازدید | 18 پست

سلام سلام 😍😍

من یه مدت بود که اصلا نه به پوستم می‌رسیدم نه به موهام اما یه هفتس دوباره شروع به رسیدن به پوستم 

یکی از باحال ترین اسکراب های که خودم تو خونه درست کردم اسکراب قهوه بود 

دوقاشق قهوه ،یه قاشق شکر،یه قاشق چای خوری روغن زیتون و اگه پوستتون خیلی خشکه یه قاشق عسل همه رو باهم مخلوط میکنید 

و موقعی که رفتید حمام به بدنتون بزنید و ماساژ بدید و بعدش شامپو بدن استفاده کنید 

یکی از جذاب ترین اسکراب های بود که من استفاده کردم و خیلی راضی بودم ازش😍♥️ 

مرسی ک‌ گفتی مهربون 

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
اره روغن نارگیل خیلی پوستونرم ولطیف میکنه

من قبلاً برا موهام از روغن نارگیل خیلی استفاده میکردم هم نرم کننده بود هم موهامو درخشان میکرد اما الان خیلی تنبل شدم زیاد رسیدگی به موهام نمیکنم

من قبلاً برا موهام از روغن نارگیل خیلی استفاده میکردم هم نرم کننده بود هم موهامو درخشان میکرد اما ال ...

منم به موهام میزدم..الان ریزش موهام دیوانم کرده خیلی افسرده شدم

کاربر قدیمی ام 😍😍😍
منم به موهام میزدم..الان ریزش موهام دیوانم کرده خیلی افسرده شدم

منم به تازگی چون رسیدگی نمیکنم خیلی موهام داغون شدن

عزیزم حتما قبل حمامت روغن تراپی انجام بده 

ماسک تخم مرغ و روغن زیتون برا مو عالیه 

اکثرا موهاتو بباف 

من قبلاً خیلی خیلی به موهام می‌رسیدم و واقعا موهای فوق العاده ی داشتم اما الان تنبلی میکنم 

انگار انگیزمو از دست دادم 

دلم میخواد کوتاه کنم موهامو و شروع کنم به رسیدگی به موهام

منم به تازگی چون رسیدگی نمیکنم خیلی موهام داغون شدن عزیزم حتما قبل حمامت روغن تراپی انجام بده  ...

اره امروز حناوتخم مرغ گذاشتم روموهام..موهامم بلنده شوهرم نمیزاره کوتاه کنم ازیطرفم هی بهم میگه من عاشق موهاتم بهشون برس کم پشت نشن..اعصابم خرابه

کاربر قدیمی ام 😍😍😍
اره امروز حناوتخم مرغ گذاشتم روموهام..موهامم بلنده شوهرم نمیزاره کوتاه کنم ازیطرفم هی بهم میگه من عا ...

منم موهام بلنده😍 تا زیر باسنمه خیلی منم کم شدن قبلا موهام خیلی سالم بودن 

رسیدگی به مو خیلی سخته اما واقعا موهای سالم خیلی جذابه 

متاسفانه منم همسرم مخالفه کوتاه کردنه اما می‌خوام تا گودی کمرم کوتاهشون کنم 

اگه اهل رنگ کردن مویی حنا زیاد نزار 

من از بچگی موهامو حنا میزاشتم الان که یکساله نزاشتم حس میکنم کم پشت شدن نکنه بخاطر اینکه دیگه حنا نمیزارم؟😭

منم موهام بلنده😍 تا زیر باسنمه خیلی منم کم شدن قبلا موهام خیلی سالم بودن  رسیدگی به مو خیلی س ...

منم موهای خیلی پرپشتی داشتم هیچ کلیپسی موهامونمیبست..یباررفتم موهاموصاف کنم برام انجام ندادگفت موهام خیلی پرن نمیتونم...ولی الان موهام شدن یک سوم..عقدم تاحالاموهامورنگ نکردم...خواهرمم میگه اگ عروسیت اسفندباشه نمیتونی موهاتو رنگ کنی

کاربر قدیمی ام 😍😍😍
2706