2733
2739

نفس بکش

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

منم نمیدونم چطوری باید شروع کنم .کسی  راهکاری داره؟

افکار زبان مغز و احساس زبان بدن است و اینکه چگونه فکر میکنیم و چگونه احساس می‌کنیم حالت وجودی ما رو ایجاد میکند (ترکیب شگفت انگیز فکر و احساس )
استرس ندارم واسه کنفرانس ، حضوری باشه استرسش بیشتره ولی مجازی از رو میخونی میگی دیگه چه استرسی

اصلا صدای استاد اینکه میدونی داره به صدات میشنوه و بچه ها استرس داره 

منم نمیدونم چطوری باید شروع کنم .کسی  راهکاری داره؟

منم همیشه این مشکل رو دارم موقع شروع حرف زدن😕

مادر بودن، زیباترین شادی دنیاست  و نمیدانی من بـه خاطر توچقدر بـه اشک‌هایم لبخند زده‌ام !
منم همیشه این مشکل رو دارم موقع شروع حرف زدن😕

من نمیدونم  اولش چی باید بگم 

با استاد احوالپرسی بکنم?😅😁

افکار زبان مغز و احساس زبان بدن است و اینکه چگونه فکر میکنیم و چگونه احساس می‌کنیم حالت وجودی ما رو ایجاد میکند (ترکیب شگفت انگیز فکر و احساس )

اولا نباید بهش فکر کنی و تو ذهنت یادآور این باشی ک چی بگی و نگی اینها چون خودش استرس زا هست و اونایی هم ک میخوای بگی خیلیاش بخاطر استرس از یادت میره...

من خودم استرس داشتم قبلا وطبیعیه ولی یکی دو بار ک رفتم کنفرانس دادم، از اون ب بعد اکی شدم

سعی کن خودت باشی و از کلمات قلمبه سلمبه استفاده نکنی ساده و روون برو کنفرانس بده واز هیچی و هیچ کس هم نترس چون همه مث خودتن، اون ک میبینی خوبه از اطلاعاتش نیست، چون توهم ی مدت کار میکنی رو اون موضوع و عمیق میشی، مهم اعتماد ب نفسه

زندگی کوتاه تر از حد تصور ماست، پس تا میتوانی از لحظه به لحظه اش استفاده کن و شاد باش و شادی ببخش...
من نمیدونم  اولش چی باید بگم  با استاد احوالپرسی بکنم?😅😁

بدترین مشکل😐

مادر بودن، زیباترین شادی دنیاست  و نمیدانی من بـه خاطر توچقدر بـه اشک‌هایم لبخند زده‌ام !