2737
2734

نه زن میگیرم و نه طلاقت میدم یکه روزی میبرمت از خونه بابات .خیلی خستم الان ۸ ماه هست بلاتکلیفم ناراحتم اعصاب ندارم .پدرم‌گفته یا شوهرت یا من .از طرفی شوهرم استقلال مالی نداره مادرش هم زیاد دخالت میکنه 

چی میشه ۱۰ تاصلوات برام بفرستین خواهش میکنم التماس میکنم برای حل مشکلم 

چرا اجازه ازدواج داد؟؟

پفک نمکی سابق هستم برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرسی ‏از الان دارم بـه اول فروردین سال ۱۴۰۱ فکـر مـیکـنم کـه چقدر قراره بــا تاریخ رنـد ۰۱/۰۱/۰۱ و جمله “این اتفاق هر صد سال یه بــار مـی افته” و چرت و پرتای دیگه زخم بشیم.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دلت چی میگع؟

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
2740

پدرت رو انتخاب كن

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

باز خوبه شوهرت زن نمیگیره 

مشکل بابات با شوهرت چیه 

کاربری سوممه از سال ۹۲ با نی نی سایت آشنا شدم، کاربری اولم(نیلوفرآبی) رو خودم خواستم تعلیق شه ولی کاربری دومم (کاریزما) رو به دلیل زدن حرف حق تعلیق کردن_من مبتلا به زیباترین بیماری جهان به نام سینستزیا یعنی حس آمیزی هستم، یعنی اعداد،حروف،کلمات و آدما هر کدوم رنگ و طعم و بوی خاص خودشونو دارن مثلا اسم نیلوفر برام سبز رنگ هست با صدای شرشر آب رودخونه عدد ۳ برام زرد رنگ هست و عدد ۷ سبز رنگ   ❤AMIR❤   پسر گلم زودتر به دنیا بیا و مامانی و بابایی رو حسابی خوشحال کن 😍 _ من تو این دنیا خیلی سختی کشیدم میشه برای خوشبختی و عاقبت بخیری یه صلوات بفرستید الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم £ خدایا به امید خودت£ 

منم شوهرم برام عدم تمکین زده

من توی عقد باردارم شدم😍قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت😊 حرفای مردم و بی پولی خیلی فشار اورد خیلی سختی کشیدیم اما اصلا سقط نشد بعد ازون گفتم حتما ی مصلحتی هست! با افتخار ب همه گفتم ن گناه کردم ن هوس بوده من مامان شدم اونم از همسره شرعی و قانونیم👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نمیکشم کلی هم برای دخترم سیسمونی اماده کردیم و همه با جون و دل عاشق دخترم هستن❣️ مامانم کمکم کرد زودتر جهیزیم کامل شه و غصه نخورم ممنونم از مادر و خاهرم ک عین کوه پشتم بودن❣️دخترکم روشـنااز الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم خلاصه دهنت سرویسه😂 خدا ب منی ک گناهکار بودمم و فکر میکردم منو از یاد برده با این بچه نظر لطف کرد  و یه فرشته گزاشت توی دامنم هنوزم باورم نشد ک من مامان شدم ولی وقتی رفتم سونوگرافی یهو ی صدای بولوب بولوب تند پیچید تو اتاق فهمیدم من باید تورو با جون و دل بپذیرم ک امید آوردی ب قلب و روحم💕راستی خاهشا قیافت ب من بره مـــرسی😐👊

۱۰ تا صلوات برات دادم

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر