2733
2739
عنوان

سلام دادگاه به شوهرم اجازه ازدواج مجدد داده و اون‌میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 6735 بازدید | 133 پست
ای بابا تو چقد دیگرون برات مهمن.تو استقلالت رو فدای حرف مردم میکنی.حرف مردم یعنی حرف مفت.موندن شما م ...

درس میخونم اینجوری که تو میگی نمیشم عزیزم

چی میشه ۱۰ تاصلوات برام بفرستین خواهش میکنم التماس میکنم برای حل مشکلم 

منم مادرم طلاق غیابی با کلی دروغ گرفت رفت ازدواج کرد بابامم رفت ثابت کرده ک دروغ گفته صیغه طلاق باطل شد رفت به خانواده پسره زنگ زد مادر شوهرش گفت حتی اوایل هم نگفته بود ک بچه داره بابامم گفته من نمبخامش زن زندگی نیست بگه مهریه می‌بخشم بعد طلاق الان پسرتون ازدواج کرده 

چون صیغه طلاق باطل شده رابظشون نامشروعه 

بابامم اجاره ازدواج مجدد دادن 

راستی اگر دو یا س سال بلاتکلیف بمونی میتونی طلاق غیابی بگیری اما حقیقت بگی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
منم مادرم طلاق غیابی با کلی دروغ گرفت رفت ازدواج کرد بابامم رفت ثابت کرده ک دروغ گفته صیغه طلاق باطل ...

اخه خودش خیلی لجبازه میگه نمیدم یعنی نمیدم 

چی میشه ۱۰ تاصلوات برام بفرستین خواهش میکنم التماس میکنم برای حل مشکلم 
عزیز دل برای تو خیلی ناراحت شدم اخه چرا زندگیت اینجوری شد واقعا برات ناراحتم .من همونیم که اسم دخترم ...

سلام فداتشم خدانگهدار دخترت باشه

بخدا نمیدونم این چه مصیبتی بود سرم اومد

من توی عقد باردارم شدم😍قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت😊 حرفای مردم و بی پولی خیلی فشار اورد خیلی سختی کشیدیم اما اصلا سقط نشد بعد ازون گفتم حتما ی مصلحتی هست! با افتخار ب همه گفتم ن گناه کردم ن هوس بوده من مامان شدم اونم از همسره شرعی و قانونیم👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نمیکشم کلی هم برای دخترم سیسمونی اماده کردیم و همه با جون و دل عاشق دخترم هستن❣️ مامانم کمکم کرد زودتر جهیزیم کامل شه و غصه نخورم ممنونم از مادر و خاهرم ک عین کوه پشتم بودن❣️دخترکم روشـنااز الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم خلاصه دهنت سرویسه😂 خدا ب منی ک گناهکار بودمم و فکر میکردم منو از یاد برده با این بچه نظر لطف کرد  و یه فرشته گزاشت توی دامنم هنوزم باورم نشد ک من مامان شدم ولی وقتی رفتم سونوگرافی یهو ی صدای بولوب بولوب تند پیچید تو اتاق فهمیدم من باید تورو با جون و دل بپذیرم ک امید آوردی ب قلب و روحم💕راستی خاهشا قیافت ب من بره مـــرسی😐👊
الکی الکی زندگیت خراب شد حیف بشه،خدا از باعث وبانیش نگذره،مادرشوهر پدرشوهرت نیومدن دنبالت؟واسطه نفرس ...

نه هیچییییی نفرستادن

من توی عقد باردارم شدم😍قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت😊 حرفای مردم و بی پولی خیلی فشار اورد خیلی سختی کشیدیم اما اصلا سقط نشد بعد ازون گفتم حتما ی مصلحتی هست! با افتخار ب همه گفتم ن گناه کردم ن هوس بوده من مامان شدم اونم از همسره شرعی و قانونیم👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نمیکشم کلی هم برای دخترم سیسمونی اماده کردیم و همه با جون و دل عاشق دخترم هستن❣️ مامانم کمکم کرد زودتر جهیزیم کامل شه و غصه نخورم ممنونم از مادر و خاهرم ک عین کوه پشتم بودن❣️دخترکم روشـنااز الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم خلاصه دهنت سرویسه😂 خدا ب منی ک گناهکار بودمم و فکر میکردم منو از یاد برده با این بچه نظر لطف کرد  و یه فرشته گزاشت توی دامنم هنوزم باورم نشد ک من مامان شدم ولی وقتی رفتم سونوگرافی یهو ی صدای بولوب بولوب تند پیچید تو اتاق فهمیدم من باید تورو با جون و دل بپذیرم ک امید آوردی ب قلب و روحم💕راستی خاهشا قیافت ب من بره مـــرسی😐👊