2737
2734
عنوان

~کنکور تجربی~

| مشاهده متن کامل بحث + 2345 بازدید | 69 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه هزینش چقدر مشاور ببخشید میپرسم سواله واسم

هزینش ۵۰۰ بود  گفتم نداریم و فلان شد ۳۰۰  گفتمش باز نداریم 😂😂 گف دو نفر شین کمتر میگیرم   ولی خیلی مطمئن ب کارش میگه ناراضی بودین پول رو پس میدم

2728
من خودم دنبال پایه خوندن میگردم ولی مشاور نمیخوام😬 

من پایه خوندنت هستم فقط یکی پیدا کن بیا کنار من مشاوره بر داریم   هر چی گف میگمت  ب ت 

فقط میخام هزینه کم بشه واسم چون از کارش مطمئنم 

2738
من از آبان شروع کردم ...خیلی میخوندم چون هدفم پزشکی بود از روزی ۱۱,۱۲ساعت شروع کردم سه ماه آخر روزی۱ ...

ممنووونم.. حرفات بهم انگیزه دادن ☹️💝 و اینکه نمیدونم امسالم میخای کنکور بدی یا نه ولی توصیم بهت اینه که هرشب قبل خاب تا روز کنکورت 1 نیم لیوان عرق بهار نارنج بخوری.. منم مشکل تورو داشتم توی آزمونا و با این حل شد

خعلی ممنون عزیزم...💕💕 همچنین برای تو... اشتباهات ماهارو سعی کن تو نگنی کع پشت کنکور نمونی... من ...

بیخیال حسرت گذشته رو نخور.. مطمئن باش این 1 سال زحمتی که ثمره ای نداد واست بعد ها جبران میشه 

من پایه خوندنت هستم فقط یکی پیدا کن بیا کنار من مشاوره بر داریم   هر چی گف میگمت  ب ت  ...

من شمارمو برات میفرستم بهم پیام بده برا مشاور هم یکی هست میشناسمش بهش مسگم ببینم میخواد یا نه

دوستان من ریاضی فیزکم ضعیفه بنظرتون کلاس تاثیری داره؟

معلومه که ارهههههههه..💖 خودم نتیجه گرفتم ک بهت میگمااا.. واسه فیزیک کلاسای استاد رشاد براتی رو پیشنهاد میکنم و واسه ریاضی استاد آریان حیدری 

ب نظرم بهترین زمان برای حرفه ای خوندن تابستون قبل از ورود به پایه دوازدهمه ولی استارت بعداز اون هم د ...

واقعا ممنونم که وقت گذاشتی برام💗 آره خدایی اون پزشکی در 3 و ماه و اینارو قبول دارم 😂😂