2737
2734
عنوان

~کنکور تجربی~

| مشاهده متن کامل بحث + 2345 بازدید | 69 پست
از کی شروع کردی کنکوری بخونی؟! توصیت به کسی که میخاد مسیری رو که قبلا گذروندی.. بگذرونه چیه ؟! مطالع ...

من از آبان شروع کردم ...خیلی میخوندم چون هدفم پزشکی بود از روزی ۱۱,۱۲ساعت شروع کردم سه ماه آخر روزی۱۵ساعت می‌خوندم ،تنها دلیلی هم که پزشکی قبول نشدم استرس بینهایتم بود ،سر کنکور خیلی استرس داشتم و همین باعث شد کنکورو خراب کنم ..پس مهم ترین نکته اینکه با آرامش پیش بری و به خودت ایمان داشته باشی

خدایا شکرت💫🌱🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واو ایول.. چه اراده خوبی داری 😻 امیدوارم اون بالا بالاها ببینمت تو کنکور امسال

خعلی ممنون عزیزم...💕💕

همچنین برای تو...

اشتباهات ماهارو سعی کن تو نگنی کع پشت کنکور نمونی...

من خعلی اشتباه کردم و شد تجربعتجربع های گرونی بود واسم کع ثمرش یع سال پشت کنکور موندنع ولی ناراحت نیسم چون خودت کوته کاری کردم

نزدیکم که می آیی نرم و آهسته بیا...مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهاییم...(سهراب سپهری)
2728
واسه مامایی آزاد رتبت باید چقد باشه؟؟ باید خیلی بالا باشه؟

دیگ پایین۲۰هزار باشع حداکثر

نزدیکم که می آیی نرم و آهسته بیا...مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهاییم...(سهراب سپهری)
2738
مثلا عمومیا و زیست رو درصد بالا بزنم میارم؟؟

هرساال این درصد بالایی کع شما میگی فرق دارع ولی ارع اینارا بزنی خوب میشی ولی بقیشم صفر نزن ی ۱۰درصدی بزن🤣🤣

میشه لطف کنی اون چنتا سوالی که تو متن تاپیک پرسیدمو جواب بدی؟ و اینکه توصیت واسه کسی که میخاد مسیری ...

ب نظرم بهترین زمان برای حرفه ای خوندن تابستون قبل از ورود به پایه دوازدهمه ولی استارت بعداز اون هم دیر نیست

یه توصیه

بعضیا میگن ما شش ماه آخر خوندیم،ما از بهمن شروع کردیم،شدیم سه رقمی یا پزشکی آوردیم

لطفا لطفا باور نکنید بهههه هیییچ وجه ممکن نیست همچین چیزی و اینها دروغ هاییه که پشتش هدف هایی وجود داره کسی که شش ماه آخر خونده درواقع ده ساعتشو کرده ۱۴ساعت و اینجور نیست که قبل از اون صفر بوده باشه

بچه بازی در نیارین😄این مهم ترین نصیحتمه 

کلاسای کنکوری برای درسهایی که ضعف دارین و مطمئنید خودتون نمیتونید پیشرفت کنید حتما شرکت کنید ولی فقط برای درسهایی که ضعیفین زیاده روی نکنید 

حتما حتما حتما آزمون آزمایشی شرکت کنید گول شایعات رو نخورید آزمون دادن توی مسیر کنکور واجبه و اگه ندین مسیرو برای خودتون سخت میکنید و احتمال داره منحرف بشید

انتخاب کتاب های کمک آموزشی هم یه چیز شخصیع و معمولا کتاب هایی که توی بازار پرفروشه کتابهای خوبی هستن از بین اونها انتخاب کنید

و درآخر اینکه    کنکور=تست

هرچقدر بیشتر تست بزنید همونقدر نتیجه میگیرین

با شروع یال دوازدهم باید با روزی ۴۰۰تا ۵۰۰تست در روز شروع کنید

هرساال این درصد بالایی کع شما میگی فرق دارع ولی ارع اینارا بزنی خوب میشی ولی بقیشم صفر نزن ی ۱۰درصدی ...

😂😂😂😂😂 خداکنه بتونم درصد بالا بزنم و مامایی بیارم🥺💔

اعتقاداتت را برای خودت نگهدار و انسانیت را به تمام دنیا نشان بده!
😂😂😂😂😂 خداکنه بتونم درصد بالا بزنم و مامایی بیارم🥺💔

انسالله عزیزم میاری..یکم بیشتر بخون مطمعن باش ازاد ک هسچی دولتیشو میاری