2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیدونم، تا حالا مقابل خانواده اش قرار نگرفتم 

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد

دو حالت وجود داره که یه پسر در مقابل خانواده پشت شما باشه

اول اینکه حق با شما باشه

دوم اینکه وابستگی و تعصب بیجا و افراطی نسبت به خانوادش نداشته باشه 

همسر خود من از روز اول هم به من هم به خانوادش گفت من طرف حق رو میگیرم و الان حدود ۵ سال هست با خانوادش قطع رابطه کرده و همیشه قبول داره که بد کردن به من و جفتمون

همیشه می‌دونه حق با منه اما جوری رفتار می‌کنه نه سیخ بسوزه نه کباب .دائما میگه جوری رفتار کن که در آینده عروس دار شدیم اذیتت نکنه تا خدا هم ازت راضی باشه .بیشترین مشکل م باهاشون فرق گذاشتن بین من و عروس هم شهری و اقوام شونه .اون هم زبون هم لباس و همسایه شونه خیلی کارا براش میکنن اما از لحاظ ظاهری و وضع اقتصادی من هزار برابر جلوترم خودشونم می‌دونن همشون یه جورایی بهم حسادت دارن اینم بگم وقت مشکلات شون مخصوصا مالی از ما توقع دارن فقط .بخوام توضیح بدم طولانی یه .

یه همسر 👩‍❤️‍💋‍👨یه مادر🤱خوشبختم ،🌱❤️ گذشته سخت گذشت تو دریا بودم ،⛈️🌊🌬️طوفانی بود ترسیده بودم 😭😰دعا میکردم ،🙏🥺اما قایق م هم شکست 🚣افتادم 🏊شنا بلد نبودم غرق شدم 💔چشامو باز کردم ب ساحل امن رسیده بودم 🏝️🏖️🥰از خدا ممنونم ❤️🌱ب مو رسید پاره نشد 🤗