2737
2734
عنوان

اونایی که سریال دلدادگان و دیدن به نظرتون فرزانه...

| مشاهده متن کامل بحث + 7311 بازدید | 47 پست

اگه توجه کرده باشین نقش فرزانه ازهمون اولشم منفی بود از اونجایی ک توسینماداشتن باهم فیلم میدیدن وباهم حرف میزدن بعدمیگه من کلی آرزودارم ک میخوام با هم بهشون برسیم باکمک تو.. ازمالک میپرسه آرزوهاتوبگو گف ک عزیزبره مکه براعادلم ی آرزویی داشت وبراخودش چیزی نگف بعدفرزانه بهش گف ن اینا ک آرزوهای تونیستن  ی آرزوبراخودت بگو اینا ک مربوط ب تونیست

کلادنیاشون خیلی ازهم فاصله داشت فرزانه هم خودش فهمید ک عاشق نبوده وقتی خیلییی فک کرد  فقد ی حس خوب  ومیشه گفت ن خیلی خاص بلکه معمولی نسبت ب مالک داشت چون براحتی وخیلی زوددد تونست ازش دل بکنه وفراموشش کنه درادامه هم تصمیم ب انتقام ازمالک وخانوادش گرفت وبعدشم سریع رف بانادروعاشق اون مرتیکه شد اون عاشق پول بودک باهاش بتونه ب آرزوهاش برسه ک نادرم دقیقاهمین کاروهم براش کرد ودلیل دوس داشتن مالک هم غیرتی بودنش بود ولی خودش گف من غیرت نمیخواستم من رسیدن به همه ی آرزوهامو میخوام

فرزانه خودخواه بود درحالی ک مالک قلب بزرگی داشت درمقایسه بافرزانه واصلابهم نمیومدن وهمون بهتر هم ک بهم نرسیدن 

ولی ازمرضیه هم خوشم نیومد ک رف با مالک حداقل بخاطردوستش نبایدقبول میکرد خیلی زخمیش کرد فرزانه رو بااین کارش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه توجه کرده باشین نقش فرزانه ازهمون اولشم منفی بود از اونجایی ک توسینماداشتن باهم فیلم میدیدن وباه ...

👌👌👌👌بسیار عالی🌹🌹🌹🌹

خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم ناامیدمون نکن🙏🌹