2737
2734
من سه هفته پیش یهو لرز کردم و تب و غدد لنفاوی بناگوشم التهاب شدید کرد ک کل صورتو گردنمم ورم کرده بود ...

نه سرطان اینجوری سریع شروع نمیشه که مشکل شما انگار عفونیه

لبنیات محلی پاستوریزه نشده خوردی اخیرا؟ بستنی های فله ای مثلا  که کارخونه ای نباشه؟ 

با گربه در تماس بودی؟یا سوسیس کالباس خام بخوری

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من سه هفته پیش یهو لرز کردم و تب و غدد لنفاوی بناگوشم التهاب شدید کرد ک کل صورتو گردنمم ورم کرده بود ...

این مقدار اونجوری بالا محسوب نمیشه فقط یه مقدار از رنج آزمایشگاهی بالا رفته که نشون میده یه خبری هست یا بوده و در حال بهبوده  

اگه خبر نگران کننده بود که نشون بده عفونت درحال پیشرفته esr و crp خیلی از رنج نرمال فاصله می‌گرفت

https://harfeto.timefriend.net/16344679227671
2728

😂 

نترس گوگل کلا همینه شما بزن تشخیص افتراقی درد معده میزنه سرطان معده بزن درد پا میگه سرطان مغز استخوان بزن تاری دید میزنه تومور مغزی😅 

خلاصه بیخیال اینترنت

https://harfeto.timefriend.net/16344679227671
این مقدار اونجوری بالا محسوب نمیشه فقط یه مقدار از رنج آزمایشگاهی بالا رفته که نشون میده یه خبری هست ...

سی ار پی من بالاست دیگه اصلا توی نت هم بزنی نوشته تا ۵ نرمال ولی برای من شده ۱۳/۷ 

سری پیش هم ۱۰ بود یعنی بیشتر شده ای اس ار هم ک توی نت زده خیلی اروم میره بالا تگه مشکلی باشه سری پیش ۶ بود الان شده ۹

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
خب بقیه آزمایشات چی بود نتیجش؟tsh اینا دکتر عفونی برو مشکلت انگار عفونی سرطان ها اکثرشون اینطوری س ...

تست tsh t3 t4 atpco هفته دیگه اماده میشه

2740
خودت گفته بودی تو تایپک قبلی😁عکس نداری از نتیجه سونوگرافیت؟

دارم ولی پشت کمد دخترمه الان خوابه ... فقط نوشته بود طحال بزرگ ... دکتر هم گفت فقط طحالت بزرگه خود دکتر سونو هم همینو گفت

2706