2737
2739
عنوان

کدبانوها، ساعت چند بیدارمیشین؟ کی تموم میشه کارتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 779 بازدید | 39 پست
گوش کن عزیزم  براش کارتون بزار. خوراکی بزار یه کم باهاش بلزی کن خسته اش کن. اسباب بازی بزار باه ...

هومم

هر "پرهیزکاری" گذشته ای دارد وهر "گناه کاری" آینده ای! پس قضاوت نکن.میدانم اگر:قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم،دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد...تا به من ثابت کند.در تاریکی همه ی ما شبیه یکدیگریم.محتاط باشیم، در "سرزنش "و"قضاوت کردن" دیگران وقتی؛نه از " دیروز او" خبر داریم، نه از "فردای خودمان"🌼🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه اولمه هیشکی نگفت چیکار کنم،ایشالا ممنون از راهنماییت

خواهش عشقم منم بچه اولمه.  خدا حفظش کنه برات

چپ گردی گه ردون گه ران کوشتمی.   نه زان پرستی بو نان کوشتمی.   هر چه و سانه وی  به حه سانه وه ای  مردن.  له که وی ژیان کوشتمی😭😭😭 کوردم و کوردستانیم ✌🏼✌🏼

کد بانوی واقعی این ساعت خوابه 🤣

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  
2731

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5030242/%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d8%b7%d9%84%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b1%d9%88%db%8c%d8%a7-%d8%a8%d8%a7%d9%86%d9%88?postId=156900704

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
https://www.ninisite.com/discussion/topic/5030242/%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d8%b7%d9%84%d8%a7%db%8c% ...

تاپیکای این کاربر رو مطالعه کنید کمکتون میکنه

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
2740

بچم میفرستم مدرسع میخوابم ،۹نیم میرم باشگاه میام نهار تا ۲ آمادست، کارای خونه یک روز در میان گردگیری این همیشگی گردگیری، جارو هفتع دوبار ،ظرفا همون موقع ک کثیف میشن میشورم ،آشپزی زیاد میکنم علاقه دارم خونم همیشه مرتب

من بیشتر روزایی که باشگاه میرم ۶ بیدار میشم تا ۸ کارای خونه غذا ام نیمه آماده میکنم ساعت ۱۰برمیگردم زیر غذا رو روشن میکنم 

یه راه حل برای تمیزی بهت بگم اینه که هیچوقت نزار کارات رو هم انبار بشن مثلا لباسی که از بیرون میای و بزار تو کمد ظرفارو همون موقع بشور