2733
2739
سلام خوبین عزیزم پرسیدم دکتر گفت روز اول که عفونت تو بدنش بوده سیستم دفاعی بدنش ضعیف بوده تو ازما ...

سلام من کرونا نداشتم عزیزم دیشبم گفتم🥺 دکتر برای من تست تیرویید نوشته

کربوط ب تیرویید نمیشه؟

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
سلام خوبین عزیزم پرسیدم دکتر گفت روز اول که عفونت تو بدنش بوده سیستم دفاعی بدنش ضعیف بوده تو ازما ...

هانیه خانم چیشد عزیزم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام من کرونا نداشتم عزیزم دیشبم گفتم🥺 دکتر برای من تست تیرویید نوشته کربوط ب تیرویید نمیشه؟

میدونم عزیزم

گفت علت عفونتت باید مشخص باشه

مثلا یکی از علت های عفونت ویروسی کروناس( نگفت که شما کرونا دارین)

به هر حال تو بدن شما عفونت شدید وجود داره باید علت عفونت مشخص بشه

راهشم اینه حدود یه ماه قرص مصرف کنی بعد مجدد ازمایش بدین ببینید عفونت وجود داره یا نه 

تیرویید نه

چون عفونتت زیاد هس

عزیز من چرا فکرای منفی میکنی

در حال حاضر تو بدن شما عفونت وجود داره و اونم زیاد هس

فعلا انتی بیوتیک مصرف کن بعداز بیست تا یه ماه برو دوباره تست بده باید عفونت نداشته باشی و گلبولهایت نرمال باشن( اگر عفونت بعداز مصرف انتی بیوتیک خوب نشده باشه دکتر تستهای بیشتری انجام میده مثل تست مثانه کلیه  رحم و.....تا منشا عفونت مشخص بشه. نمیخاد نگران باشی و فکر کنی مثلا خدای نکرده بیماری بدی داری چون مورد عفونت برای همه پیش میاد اونم زیاد بخصوص برا خانم ها)

ببین شما اگر سرما هم خورده باشی یا مثلا ویروس کرونا هم تو بدنتون باشه  بدن برای مقابله گلبول سفید زیاد تولید میکنه

در مورد تیرویید 

ایا شما زود خسته میشین

ایا شما لاغر شدین

ایا شما افزایش وزن پیدا کردین

چ.ن تیرویید دونمونه هس کم کار و پرکار

عزیز دلم از نظر من و از نظر پزشک بیمارستان شما مشگل خاصی ندارین فقط عفونت دارین که اونم دکتر معالجتون حتما واستون انتی بیوتیک نوشته یا مینویسه. فکر منفی درباره بیماری خطرناک مثل سرطان نکنید چون عفونت تو خانم ها طبیعیع و بعداز بیس روز یا یه ماه رفع میشه

یه ماه دیگه دکترتون همین ازمایشات واستون مجدد تکرار میکنه باید میزان عفونت بدن شما خیلی کم شده باشه .(وکم هم میشه مطمن باش)

میدونم عزیزم گفت علت عفونتت باید مشخص باشه مثلا یکی از علت های عفونت ویروسی کروناس( نگفت که شما کر ...

کاهش وزن پاشتم ولی رژیم داشتم... دوتا دستم تا مچ خشکی شدید زده دو هفتست خستگی دارم بدن درد و خشکی بدنم گرفتم کالا تیروییدو نمیگم کلا این حالتارو دارم

2731
هانیه خانم چیشد عزیزم

عزیزم شما مشکلی ندارین

یه عفونت تو بدنتونه که با گذشت زمان  و با مصرف انتی بیوتیک رفع میشه( از من سالم ترین) یه ماه دیگه مجددا ازمایش بده باید عفونتتون کم بشه یا عفونت نباشه.

عزیزم شما مشکلی ندارین یه عفونت تو بدنتونه که با گذشت زمان  و با مصرف انتی بیوتیک رفع میشه( از ...

مرسی عزیزم دستتون درد نکنه

کاهش وزن پاشتم ولی رژیم داشتم... دوتا دستم تا مچ خشکی شدید زده دو هفتست خستگی دارم بدن درد و خشکی بد ...

ان شا ا...که تیرویید نداشته باشین

البته تیرویید مشکل خاصی نداره ولی اگ خدای نکرده داشته باشین باید همیشه و سر وقت خودش قرص تیرویید مصرف کنید اگر مصرف نکید تیروییدتون بالا میره و رو بدن اثر میزاره

در مورد تیرویید از رو علایم زیاد نمیشه تشخیص داد فقط باید جوال ازمایشتون بیاد

راه شما اینه که برای رفع عفونت بدنتون در حال حاضر انتی بیوتیک مصرف کنید ( بعداز دو هفته یا بعد از سه هفته یا بعداز چهل روز مجددا باید ازمایش بدین باید عفونتتون کم بشه یا عفونت وجود نداشته باشه اگر خدای نکرده عفونت موجود بود اونوقت یه سری ازمایشات دیگه واستون مینویسه ( ولی دختر خوب شما مشکلی ندارین بعداز یه ماه دیگه هم خوب خوب میشید ان شا ا.....)

ببینم الان دکتر واستون مگه قرص انتی بیوتیک تجویز نکرده؟

ان شا ا...که تیرویید نداشته باشین البته تیرویید مشکل خاصی نداره ولی اگ خدای نکرده داشته باشین باید ...

نه هنوز جواب ازمایشمو ندیده براش واتس اپ فرستادم ولی خیلی پولکیه فکر نکنم نگاه کنه اگه نگاه نکنه با جواب تیرویید ک هفته دیگه میاد اگه مشکلی نبود تیرویید میرم پیش دکتر عفونی

2740
عزیزم مشکل خاصی نداری شما حداقل باید یه ماه انتی بیوتیک مصرف کنی همین مشکل خاصی نداری التهاب بالا ...

هانیه جان من دوشبه توی خواب جفت دستام سر میشه یعنی تا صبح بالای ده بار اینجچری شد

هانیه جان من دوشبه توی خواب جفت دستام سر میشه یعنی تا صبح بالای ده بار اینجچری شد

خب پس چرا گفتین درحال حاضر مشکل خاصی ندارین 

اینایی که الان دارید میگید خیلی به آرتریت روماتوئید میخوره 

صبح ها که از خواب بیدار میشی حدود ۲۰ دقیقه احساس خشکی مفصل نمیکنی؟ بیشتر توی انگشتا 

سابقه این بیماری رو توی خانواده نداشتین؟

به نظرم چن تا آزمایش از این نظر هم بدید

https://harfeto.timefriend.net/16344679227671
خب پس چرا گفتین درحال حاضر مشکل خاصی ندارین  اینایی که الان دارید میگید خیلی به آرتریت روماتوئ ...

اخه فکر میکردم بخاطر کولر یا بخاطر بغل کردن دخترمه

اخه فکر میکردم بخاطر کولر یا بخاطر بغل کردن دخترمه

آره خب ممکنه ولی نه دیگه وقتی درکنار درد گردن و crp بالا و چندین علامت دیگه قرار میگیره 

البته که از هر تشخیصی معتبر تر تشخیص پزشک خودتون هست که حضوری معاینه‌تون کرده و چیزای بیشتری توی معاینه دیده که ممکنه شما خودتون نتونید بیان کنید ولی اگه به دکترتون هم شرح حال ناقص دادین و این چیزا رو نگفتین بنظرم یه بررسی بشه بد نیست

آره خب ممکنه ولی نه دیگه وقتی درکنار درد گردن و crp بالا و چندین علامت دیگه قرار میگیره  البته ...

والا من هرچی میگم ب دکتر میگه از اعصابه 😐😐اصلا نمیشه بهش چیزی گفت

والا من هرچی میگم ب دکتر میگه از اعصابه 😐😐اصلا نمیشه بهش چیزی گفت

آره خب استرسی هم هستید مشخصه 

گاهی آدم با فکر و خیال علائم بیماری ها رو تو خودش شبیه سازی میکنه ولی بنظر نمیرسه علائم شما همش بخاطر استرس باشه