2733
2734

کسی ک دانشگاه میره حالا مثلا بگیم ک از ۱۵ ابان حضوریم بشه بعدش مجبور باشه درسا دانشگاه هم بخونه 

بعد مجبور باشه باشگاه هم بره اونم تا بیاد خونه شب میشه باشگاه رو نمیتونه ول کنه ن ب خاطر تفریح ..

بعد حالا امکانلتش هم در حد چند تا کتاب تسته دیگ هیچی ولا غیر 

خدایی خداییی منطقی بخواییم فک کنیم اصلا ی درصد ب قبولی این فرد امیدی هست؟؟؟؟؟؟؟

خواهشا الکی‌ نگین ک ی سال باز جر بخوره و شکست سنگینی بخوره حقیقت رو بگین لطفا

بعد حالا اگ قبول نمیشه چیکاررکنه دیگ سال دیگ هم ک کنکور اعصاب خورد کن و ریسکی هست 

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
به نظر من اگه حداقل روزی شش ساعت با کیفیت بخونه و مدام هم باشه و ایراداتشو برطرف کنه و با برنامه بخو ...

چجوری با  وجود دانشگاه حضوری و درساش و باشگاه بخونه این قدر؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چجوری با  وجود دانشگاه حضوری و درساش و باشگاه بخونه این قدر؟

از دوازده تا پنج بخوابه شب ها

پنج تا شش و نیم صبح درس بخونه، از باشگاه برگشت یه چرت بزنه نیم ساعت باز تا دوازده بخونه، روزای تعطیل بیشترم بخونه

اگر با مدیریت و برنامه ریزی و مطابق با درصد هوش فردی خوش رشته دانشگاهی گزینش کرده باشه  بنابراین بله میتونه قبول بشه 

اما اگر بدون آگاهی و فراتر از توانایی و برد ذهنش وارد رشته ای شده باشه 

خب باید زمان بیشتری صرف اون رشته کنه تا به موفقیت برسه 

مثلا باید  باشگاه رو کنسل کنه و به پیاده روی در مسیر دانشگاه رو بیاره 

متولد ۱۳۳۱ هستم 
من تورو میشناسم و در جریان تاپیکات هستم ببین خواهرم اگه پزشکی قبول نشی تا آخر عمر خودتو میکشی با حس ...

عزیزم دارم میگم نمیشه 

من افسردگی شدید دارم ی روز نمیرم باشگاه ده بار ب خودکشی فک میکنم نمیتونم ولش کنم

2740
اگر با مدیریت و برنامه ریزی و مطابق با درصد هوش فردی خوش رشته دانشگاهی گزینش کرده باشه  بنابرای ...

ینی چی من نفهمیدم چی شد

عزیزم دارم میگم نمیشه  من افسردگی شدید دارم ی روز نمیرم باشگاه ده بار ب خودکشی فک میکنم نمیتون ...

چرا دکتر نمیری.دارو بگیر ورزش هم  تایم صبح زود باشگاه برو.یا صبح زود برو.پیاده روی. دانشگاه که این ترم انلاینهدترم بعدهم مرخصی بگیر اصلا میتونی از دکتر الرژی نامه بگیری که ریه هات حساسه الرژی داری حضوری نری دانشگاه اگرم باز بشه 

حسمیکنم میخوای برای نخوندنت بهانه جور کنی و تایید بقیه رو بگیری 

همتا اسم خـودمه♥

بنظر من باشگاه رو با پیاده روی جایگزین کن  توی یه تایم کمتر 

کلاسای دانشگاه رو هم اگه میتونی اونایی که حضورغیاب مهم نیس نرو اگه شب امتحانی هستی و میتونی جمع کنی تو فرجه ها بخون بیشتر وقت و تمرکزتو رو بذار رو کنکور 

از دوازده تا پنج بخوابه شب ها پنج تا شش و نیم صبح درس بخونه، از باشگاه برگشت یه چرت بزنه نیم ساعت ب ...

هوووووف 

ینی چی گلم از باشگاه برگشت تا ۱۲ بخونه؟؟؟؟؟

بله متاسفانه در جریان اینا هم هستم خیلی خودتو داغون کردی چرا یک بار واسه همیشه تلاش نمیکنی خودتو ر ...

چجوری ب بار واسه همیشه تلاش کنم راحت بشم؟؟؟

هوووووف  ینی چی گلم از باشگاه برگشت تا ۱۲ بخونه؟؟؟؟؟

اره دیگه، ولی واقعیتش سال کنکور گقت باشگاه نیست، اونم هر روز. حداقل هفته ای دو بار بره فقط، اونم دو ساعت. 

باید درس بخونه زحمت بکشه

2706