2737
2739

عزیزان سلام.

پسر من ۳ سالو ۶ ماههشه ایشون روون صحبت نمیکنه.مثلا میگه مامان در باز یعنی مامان در را باز کن یا مامان من آجی دو دارم یعنی دوسش دارم یا عباراتی اینچنینی.معمولا فعل را بیان نمیکنه.و حروفی مثل خ ر ج ف ز  س ش را نمیگه گفتار درمان آن لاین گرفتم همش خودم باید کار کنم یه دختر یک ساله هم دارم سر کارهم میرم .چی کار کنم؟به نظرتون مهد بهتره یا گفتار درمان؟تورا خدا اگه کسی تجربه ایی داره دریغ نکنه اجرتون با خدا❤❤❤❤

یه مادربزرگ پدربزرگ بیکار .خاله عمو عمه دائی‌ که فقط باهاش حرف بزنه

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

اول از همه بینایی و شنواییش به طور تخصصی باید چک بشه . من مورد دیدم که عینکی شده با شماره بالا و سریع مشکل حرف زدنش حل شده . 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب باهش حرف میزنن.زیاد که حرف میزنیم  اصلا محلمون نمیده

براش قصه بگید‌ کارتون بزارید‌ . از حرف زدنش تعریف کن

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

شما وطیفه داری حتما حتما ببریش پیش چند تا گفتار درمان حضوری و متخصص کودکان و روانشناس کودک و روانپزشک کودک . تا علت مشخص بشه چوم زمان طلایی درمان را از دست میدی و آسیب جبران ناپذیر به بچه ات میدسه همین الان نوبت بگیر مرتب ببرش دکترای مختلف و هر کدوم گفتار درمان ها بهتر بودن ادامه بده

نه گلم چشماش ۱۰ هستن

عزیزم من اصراری ندارم ولی حتما ببر متخصص هم بینایی هم شنوایی چک بشه . بعدش برو گفتار درمانی . در نهایتم این که پسرا گاها یکم دیر زبونشون باز میشه . 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2738
یه دکتر دیگه برو .حتما باید گفتتر درمانی بشه.الان سنش حساس هست نمیشه بدون درمان رها بشه .دکتره اگه ب ...

گفتار درمان آن لاین گرفتم ولی فایده نداره همه چیز را من باید باهاش کار کنم حوصلش سر میره