2733
2734
عنوان

کی گفته سماور تو جهزیه از واجباته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 99 پست
من بعده ده سال زندگی موقعی ک مهمون زیاد دارم میگم‌کاش سماور داشتم ول چرخ گوشت نگرفتمو لازمم نشد با ا ...

همونو بگو .من میدونم از حوصلم خارجه اینکارا و دست به چرخ گوشت و اینا نمیزنم برا چی الکی بگیرم.از سماورم میترسم😂😂

ما دو نفریم اینجا .منو دختر عمم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همونو بگو .من میدونم از حوصلم خارجه اینکارا و دست به چرخ گوشت و اینا نمیزنم برا چی الکی بگیرم.از سما ...

بجاش یه چایی ساز خوشگل بگیر

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
2742
ما اصلا جهاز نمیدیم همه چیز به عهده داماد از خرج مراسم عقد و نمزدی و بله برون گرفته تا ازدواج و جهاز ...

کجایی هستید ؟ کسی اصلا زن میگیره ؟ این همه خرج !

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
حالا سماورو نمیخوای نگیری حرفی نیس چایساز و قوری کتری بخر اما چرخ گوشت واجبه ..یه گوشت میخوای چرخ کن ...

نمیدونم ولی حس میکنم زیاد به کارم نمیاد چرخ گوشت ولی چایساز میگیرم

مگه کتری و قوری چشه همیشه کار راه اندازه اصلا وسیله ی اضافی نگیر ببین چی رو استفاده میکنی همونو بگی ...

دقیقا همین کارو میخام بکنم وسیله اضافی نباشه

آخه میگم زیادم نشه به فکره خودشونم😂

میدونم چی میگی

ولی خب مادره

آرزوها داشته چشم کشیده بزرگ بشی عروس بشی بهترین جهاز رو بخره برات

بزار هر چی صلاح میدونه بگیره

بعد سر فرصت میبری با چیزی که میخوای عوض میکنی دیگه

فقط مواظب کارتن هاشون باش

دلش میخواد پر و پیمون باشه جهازت

خوشبخت بشی ان شاالله🌹🌹🌹

2740

دستگاه تصفیه آب برا خونتون بگیرید که آب املاح نداشته باشه چایسازت رسوب نمیگیره دلت رو بزنه ، من بیشتر از چایساز استفاده میکنم چون خیلی سریع چای آماده میشه

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
منم مثل خودت بودم چه چیزها که میداد میگفت اینم بزار می گفتم خوشم نمیاد میداد خواهرم هر دو به فاصل ...

چاره ای جز گوش کردن ندارم ولی خب وقتی استفاده نمیکنم چرا الکی بگیرم ولی میدونم اخرش میگیره😂

بگیر چرخ گوشتو همه دارن اگه یموقع نیاز باشه و نداشته باشی سرکوفت میشه برات نمیگن که خودت نخریدی میگن یه چرخ گوشتم ندادن بهت...گوشتم همیشه خودت چرخ کن بیرونیا که نمیشورن چرخ گوشتشونو دیربه دیر میشورن الودس...سماورم برامهمونی های زیاد جشنی روضه ای چیزی نیازه چایساز حجمش کمه ماکروفر مثلا سلیقه ایه استفاده اونارو نگیر نخواستی

برا سالم بودن پسرم دعا کنین 🙏.اسم کاربریم اسمیه که دخترم روی خودشو داداشش گذاشته از تخیلاتش😅😅...برای سلامتی خانوادم و شادی روح مادرشوهرعزیزم صلوات بفرستین🙏🙏🙏🌹🌹🌹
سماور یه دونه خوبه داشته باشی ولی واجب نیست مثلا ۱۰۰مدل قوری و قابلمه لازم نیس حتی بعدا هم چیزی لازم ...

اخه مامانم قبول نمیکنه وگرنه منم حرفه تورو میزنم .میگم میدونم استفاده نمیکنم حالا اگه لازمم شد میگیرم اون موقع ولی قبول نمیکنه

یه همسایه داشت مامانم

میگفت برا جهاز دخترم چای صاف کن و زیر قابلمه ای و جاروی دستی یادم رفته بگیرم

همین سه قلم رو خواهر شوهرم که مادر داماد بوده به روم آورده

عمدا چای دم کرده روز جهاز آورده

هی می گفته کتری رو روی چی بزارم نسوزه به قالی

چای صاف کن کو پس

البته این برای ۱۵/۱۶ سال پیش هست

خدا خیر بده به پدر و مادرت که این قدر به فکر هستن اونم تو این گرونی

هر چی هم کسی گفت اضافه هست یا به کار نمیاد

فقط بگو دست پدر و مادرم درد نکنه که خریدن

حتما لازم دیدن دیگه