2733
2739
عنوان

کی گفته سماور تو جهزیه از واجباته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 99 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه مامان مهربونی مامان من میگفت خب چای ساز که نمیخوای 😊😂سبزی هاتو ک میاری پیش من خرد میکنی 😂😂 مبل اول زندگی نیاز نیست 😊😂میز نمیخواد رو سفره بشینید 😋😂😂😂😂

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.
2728
چند ساله چرخ گوشت دارم از اول جهزیمه .‌تا حالا استفاده نکردم 

چرخ کرده آماده میخری ؟

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز

مامان منم اینجوری میکرد

الان همه اونا تو جعبه هستن هیچ کدوم رو بعد از ده سال هنوز یکبارهم در نیوردم

میگه وقتی خواستی دختر عروس کنی درشون بیار خو مادر من تا اون موقع قدیمی شدن

من بعده ده سال زندگی موقعی ک مهمون زیاد دارم میگم‌کاش سماور داشتم ول چرخ گوشت نگرفتمو لازمم نشد با این گرونیه گوشت گاهی یه نیم کیلو چرخ کرده از جای مطمئن میگیرم فک کن بخاطر یه ذره گوشت میخاستم چرخ گوشت کثیف کنم😁

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
2740
من جهاز ۴۰۰ میلیونی داشتم ولی سماور نخریدم! چایساز و کتری قوری چند مدل داشتم به کسی چه ربطی داره ک ...

مادرشه ها 

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
منم سه تا سماور دارم، بابام واسم خریده میگه قشنگه.  میخوام بزارم سر کوچه ولی میترسم بیاد ببینه ...

😒میدونی سماور از ۱تومن شروع میشه قیمتش 

چرا میگیرین که بذارید بیرون این اسرافه بده مسجد بدن به یه عروسی چیزی که نداره

حالا سماورو نمیخوای نگیری حرفی نیس چایساز و قوری کتری بخر اما چرخ گوشت واجبه ..یه گوشت میخوای چرخ کنی یهو مواد فلافل هوس کردی لازمه

برا سالم بودن پسرم دعا کنین 🙏.اسم کاربریم اسمیه که دخترم روی خودشو داداشش گذاشته از تخیلاتش😅😅...برای سلامتی خانوادم و شادی روح مادرشوهرعزیزم صلوات بفرستین🙏🙏🙏🌹🌹🌹
چرخ کرده آماده میخری ؟

کلا نمیخرم . میرم گاهی از خونه مامانم میارم اونم چرخ گوشت ساده داره همونا که گرد هستن و سه تیغه دار .‌

کم استفاده میکنم گوشت 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

مگه کتری و قوری چشه همیشه کار راه اندازه

اصلا وسیله ی اضافی نگیر ببین چی رو استفاده میکنی همونو بگیر پولش رو نگه دار سکه بخر ، که سرمایه ست و به درد بخوره ، فردا که درگیر جابه حا کردن و تمیز کردن وسایل اضافه هستی و دور از جون به خودت فحش میدی کسی از اینایی  که میخوان بگن چی خرید چی نخرید حالت رو نمیپرسه

زرنگ باش پول رو جایی خرج کن که به نفعت باشه

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2706