2737
2734
عنوان

کی گفته سماور تو جهزیه از واجباته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 99 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مثل خودت بودم

چه چیزها که میداد میگفت اینم بزار

می گفتم خوشم نمیاد میداد خواهرم

هر دو به فاصله ی کمی عقد کرده بودیم

الان که دخترم ۱۵ ساله شده

میفهمم با بعضی حرف هاش چقدر دلم می شکنه

چقدر شاید خودم دل مادرم رو شکستم

فقط خواهش میکنم به حرفش گوش کن

مادره دیگه

2731
اره فهمیدم فک کردم شوهرش لیست گرفته

همون تعجب کردم 😉❤️

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
سماور واجب نیست ولی چرخ گوشت که استفاده میشه

من کلا گوشت نمیخورم نامزدمم همینطوره .حالا خاستم بگیرمم از بیرون میگیرم ولی میدونم مصرفه زیادی نداره برام چرخ گوشت

ما دو نفریم اینجا .منو دختر عمم
2740

ما آب منطقمون خوب نیست چایی ساز نگرفتم به جاش کتری شیر دار گرفتم سماورم گرفتم ولی استفاده نکردم 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

خب نخر

منم مامانم هی گفت وای بدون چای ساز که نمیشه چای ساز بخر همه دارن خوبه و‌.... گفتم نه سماور بسه و سماور و یه کتری قوری خریدم

لیلی من   مستانه ی چشمان توام ...             تو مرگ دلم را ببین و برو  چو طوفان سختی به شاخه ی غم  گل هستی ام را بچین و برو....      
😒میدونی سماور از ۱تومن شروع میشه قیمتش  چرا میگیرین که بذارید بیرون این اسرافه بده مسجد بدن ب ...

من نگرفتم گلم، بابام از چیزهای قدیمی خوشش میاد

یدونه زغالی یه دونه نفتی یه دونه برقی برام خریده. 

چراغ سه فتیله، گرد سوز، اتو زغالی و...... 

اگه به من باشه همه رو میریزم توو گونی میزارم سر کوچه. 

ولی به خاطر بابام نگهشون داشتم. 😂😂😂

الان دیگه کسی از این چیزها استفاده نمیکنه. 

خدایا ایکاش کمتر می آفریدی ولی آدم تر می آفریدی                    
2706