2733
2739
عنوان

دکتر باوریان

1025 بازدید | 10 پست

بچه ها کسی اینجا بوده تحت نظر دکتر مریم باوریان سزارین یا طبیعی زایمان کرده باشه؟؟ خیلی کامنتهای ضد و نقیضی راجع بهشون دیدم. دودل شدم. تو بیمارستان نیکان کدوم دکتر رو پیشنهاد میدین؟؟ خواهش میکنم راهنمایی کنین🥺

دوتا بلاگر باهاش بودن خیلی ازش تعریف میکردن بنظر با تجربه میاد چون مسنه زایماناشم زیاده تو پیجش عکس زایمان زیاد میذاره

برو پیشش ویزیت شو ببین اخلاقش چطوره

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️

من بیمارستان نیکان با دکتر مریم عزیزی نژاد سزارین داشتم خیلی مهربون و کاربلدن من خیلی راضی بودم 

من کاپوچینو قدیمی ام کاربری با تاریخ عضویت 1391/07/25 رمز عبور فراموش کردم با کاربری جدید برگشتم به آغوش نی نی سایت😁
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بیمارستان نیکان با دکتر مریم عزیزی نژاد سزارین داشتم خیلی مهربون و کاربلدن من خیلی راضی بودم  ...

تعریف ایشون هم خیلی شنیدم. یه جورایی بین عزیزی نژاد و باوریان دودلم، تو دوران بارداری هم تحت نظرشون بودین؟راضی بودین؟ 

2742
دوتا بلاگر باهاش بودن خیلی ازش تعریف میکردن بنظر با تجربه میاد چون مسنه زایماناشم زیاده تو پیجش عکس ...

خیلی به بلاگرها اعتماد ندارم، بخاطر همین اومدم اینجا بپرسم☺️ ولی از بقیه هم تعریفوشونو شنیدم

تعریف ایشون هم خیلی شنیدم. یه جورایی بین عزیزی نژاد و باوریان دودلم، تو دوران بارداری هم تحت نظرشون ...

من خیلی وقته میشناسمشون خیلی کارشون خوبه فقط چون سرشون خیلی شلوغه من دوران بارداری ترجیح دادم تحت نظر یه متخصص باشم که مطبشون خلوت تره و از ایشونم راضی بودم دکتر مرجان معزی مدنی

من کاپوچینو قدیمی ام کاربری با تاریخ عضویت 1391/07/25 رمز عبور فراموش کردم با کاربری جدید برگشتم به آغوش نی نی سایت😁
خیلی به بلاگرها اعتماد ندارم، بخاطر همین اومدم اینجا بپرسم☺️ ولی از بقیه هم تعریفوشونو شنیدم

بنظرم دیگه تعریف الکی که نمیکنن چون خودشونم زایمان داشتن باهاش اما نیکان بیمارستان خوبیه رسیدگیشم خوبه  خوده دکترم سنش بالاست قطعا با تجربست میمونه اخلاقش که اونم یبار ویزیت شی میفهمی چطوره

مطبش کجاست؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
2740
درسته .مطبشون فکر کنم میرداماد باشه

اره تو گوگل ادرس دقیق زده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس ینی میشه تحت نظر کسی دیگه ای بود فقط زایمان رو با ایشون انجام داد؟

بله میشه