2733
2734
عنوان

بچم+مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1345 بازدید | 51 پست
ببین این حسها طبیعیه چون تجربه نکردی منم مادرشوهرم صد برابر بدتر میکرد و به زبون میگفت این بچه م ...

بچه که اول و آخر مادرشو میخواد ولی تکلیف آدم روانی که این حرفهارو میزنه چیه ؟ نمیشه ساده از حرفهاش گذشت و برخوردی نکرد 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
منم به نظرم مشکل استارتر با کمک کردن نیست وگرنه کیه بدش بیاد بقیه کمکش کنن ، مشکلش با تیکه انداختن م ...

کلا خانواده شوهر من همینن فک میکنن باید در جا جواب تیز و دندان شکن بدن حتی اگه صحبت خوب بکنی و اصلا منظوری نداشته باشی به قول خودت جواب ندن انگار لال از دنیا میرن 😂😂😂

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرشوهر من سینشو میکرد دهن بچه میگفت من مامانتم من ادم خیلی صبوریم ولی نتونستم تحمل کنم&n ...

چه صبری داشتی . اعصابم خورد شد من با اینکه تا حالا هرغلطی کرد هیچی نگفتم ولی این یه مورد رو قیامت میکردم . کلا خیلیا روانی میشن وقتی عروس دار میشن . یه تعداد کمی درست و بافرهنگ رفتار میکنن 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
چه صبری داشتی . اعصابم خورد شد من با اینکه تا حالا هرغلطی کرد هیچی نگفتم ولی این یه مورد رو قیامت می ...

من بعد از هشت سال بچه دار شدم

یعنی گفتم شناختم خیلی کامل بشه بعد

قبلش اصلا این رفتارا رو‌ندیده بودم

با اینکه نوه اولش هم نبود یهو قاط زد😂

از صبح میومد تا شب مینشست بچمو میگرفت بغل میگفت تو فقط شیرش بده دیگه برا خودمه

منم اولا میخندیدم حساسیت نشون نمیدادم میگفتم خالا دوستش داره

بعد مثلا با پسرم حرف میزد میگفت تو بچه منی ها من مامان توام

یه بار دو بار صد بار هزار بار مگه ول میکرد

دیگه پسرم دوماهش بود بردمش حموم زنگ زد قیامت کرد میگفت بچه منو بی اجازه بردی حموم اگه مینداختیش چی

دیگه منم راهش ندادم سرایدار درو باز کرد اومد پشت در باز نکردم اینقدر جیغ و داد کرد منم گفتم برو دادگاه با حکم بیا بچتو بگیر

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
من بعد از هشت سال بچه دار شدم یعنی گفتم شناختم خیلی کامل بشه بعد قبلش اصلا این رفتارا رو‌ندیده بود ...

شوهرت چیزی نگفت ؟ شوهر من خیلی بچه ننست نمیزاره کسی چیزی بگه درمقابل غلطای زیادی مادرش  هرکاری کنه توجیه و دفاع میکنه 

اون ده روز اول خسته شد میگفت برید خونتون چی میخوایید اینجا😂😂 بعدم که نذاشتم بچه رو دیگه ببینه ...

خوشبحالت دم شوهرت گرم خدا برای هم حفظتون کنه . امان از مرد بچه ننه و بیعرضه شوهرمن بود میگفت جدا شو یا برو از ننم عذرخواهی کن . 

من بعد از هشت سال بچه دار شدم یعنی گفتم شناختم خیلی کامل بشه بعد قبلش اصلا این رفتارا رو‌ندیده بود ...

اافرین جیگرم خنک شد من خیلی بدم میاد مادرشوهرم بچمو بغل میکنه علنا نمیگه من مامانشم اما ی جوریه که بدم میاد ازش چون هم خیلی اذیتم کردن هم دخالت و سلطه گری واسه همین خیلی اذیت میشم هرچی دوری میکنم بیشتر میچسبه ولش کنی نمیذاره بریم خونمون یا میاد خونمون نکبت 

جواب ابلهان خاموشی است