2733
2734
عنوان

زندگی‌متاهلی واسه همه همین‌جوره؟؟؟!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1869 بازدید | 137 پست
عزیزم ببخشید ها شما احمقی عزیزم... اولا ک شوهرت باید خرجتون بده  دوما اگه یه روزی بفهمس زیر سر ...

والا خانوادم‌ درست نیستن‌وگرنه برمیگشتم‌به قول شما خودم‌شوهر خودم‌بودم

نمیدونم‌چطور گندی که‌زدم‌رو‌جمع‌کنم

یه بچه هم دارم‌آخه

نرم سرکار هم غوغا میکنه میگه من با بدبخنی واست کار پیدا کردم مردم خودشون رو کشتن واسه‌کار پیدا کردن ...

تو که سهمی نداری تو زندگی نری بهتره .کسی میره سر کار که حداقل لتونه واسه خودش خرج کنه .شوهرت در هر صورت تو رو تحقیر می کنه بهتره به فکر خودت باشی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا خانوادم‌ درست نیستن‌وگرنه برمیگشتم‌به قول شما خودم‌شوهر خودم‌بودم نمیدونم‌چطور گندی که‌زدم‌رو‌ ...

نمی تونستی بگی از اول من سرکار نمیرم؟  یا از اول پولاتو همشو ندی؟  

اخلاقش از اول ید بود،؟ 

کاربریم دست خودم و دوستامه  
2731
بگو خاک توسرت ماشین خارجی سوار میشی بعد زنت شلوار نداره  حقوقتو نگ دار برا خودت برو بازار هرچی ...

والا چی بگم

همش قسط و وام‌و...

رو حقوقم‌حساب کرده وام‌گرفته

کلا حسابدار که هست همه‌ چیو حساب میکنه

مردا هرکاری شون کنی آخرش زندگی کنارشون سخته😐

انتخابای اشتباه به جای اینکه هر روز خوشبخت تر از دیروز بشی ، هر روز درد بهت وارد می کنن تا چیزی ازت نمونه ، قدرشناس نیستا چون اهمیتی جز یه چیزای پوچ نداری براشون

اسی از همون اول خرجی نمی داد؟ 

کلا از اولش زندگی مون رو خودمون ساختیم

واسه همین همش فشار رومون بود

هزینه دانشگاه و زندگی و... 

من ۱۸سالم بود اون ۲۵سال

دیگه همین‌جوری پیش رفتییم

به سختی

خودشم‌زیاد خرید نمیکنه‌ولی خب اینجوری هم‌نیست که لباساش داغون باشن

الان بیشتر وام‌گرفته بدتر شده

واقعا

به زندگیت نگاه کن ببین اگه با مردی که عاشقت بود ازدواج می کردی فرقش با مردی که فقط واسه پر کردن تنهایی و نیازش می خوادت چی بود ‌.اگه با مردی که عاشقت بود ازدواج می کردی هر روز سعی می کرد یه جوری زندگی رو برات زیبا کنه تا زندگی تون آرامش احترام عشق داشته باشه نه اینکه ببینه ساده ای و تا جایی که می تونه ساده گیر بیارتت ازت سواستفاده کنه اخرم یه جایی بگه در حد و اندازه ی من نیستی از یکی دیگه خوشم میاد .داری با یکی زندگی می کنی که فقط بزرگش می کنی مال و اموالشو زیاد می کنی طرفم خودشو زده به کوچه علچیپ ، هر چیزی که مربوط به عشق و آرامش خودش بشه که بهش حال بده رو برات تامین می کنه ، چیزی ام که مربوط به حال دلتو باشه مث یه شلوار ساده رو اینقد که بهت فکر نمی کنه از سرش باز می‌کنه